Відбулись урочистості з нагоди складання клятви ліцеїста

13 Жовтня 2021, 20:11

У Новоград – Волинському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради проведено урочистості з нагоди складання клятви ліцеїста. У переддень великих свят: Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників та захисниць України , Дня українського козацтва та Дня створення Української повстанської армії , вихованці закладу склали присягу на вірність українському народу.

Церемонія проходила на просторому плацу навчального закладу. Серед гостей ліцею були міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Оханський, голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації В’ячеслав Авраменко, громада та батьки вихованців.

У своєму вітальному слові міський голова Микола Боровець від імені всієї Новоград-Волинської міської територіальної громади привітав ліцеїстів та їх батьків, педагогічний та керівний склад закладу зі святом.

«Особливий день для кожного з вас та вашої сім’ї. Будучи молодими та завзятими, ви зробили вагомий та важливий крок у своєму житті. Для вас розпочинається новий етап – сьогодні ви отримуєте горде звання ліцеїста. Ви обрали дуже відповідальну професію – захищати свою державу.

Я щиро бажаю успіхів, міцного здоров’я та натхнення. Нехай здійснюються всі плани та задуми. Педагогам зичу витривалості та терпіння. Батькам – безмежної любові та підтримки своїм дітям.

Нехай Божа Матір оберігає вас, а Господь посилає щедроти та дарує сили на звершення добрих справ», – зазначив міський голова Микола Боровець.

Почесними гостями були вручені посвідчення ліцеїстам. Під час урочистостей усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять захисників України, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Завершено офіційну церемонію маршем ліцеїстів під звуки духового оркестру.

Після закінчення урочистої частини на всіх охочих чекала виставка військової техніки та зброї, показові заняття та польова кухня.

 

Чат-бот Гаряча лінія