Проведено нараду зі старостами щодо попередження нещасних випадків серед дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

23 Листопада 2021, 11:40

У зв’язку із зниженням температури повітря та наближенням холодів, з метою попередження нещасних випадків серед дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, 23 листопада 2021 року службою у справах дітей міської ради було проведено нараду зі старостами старостинських округів Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Начальник служби у справах дітей міської ради Нонна Лойко відзначила, що відповідно до  пункту 7 Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах» міські, селищні, сільські голови, а також старости сіл і селищ несуть персональну відповідальність за забезпечення та виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, випадків жорстокого поводження з ними, виникнення безпосередньої загрози життю або здоров’ю дитини, надання таким дітям допомоги в межах повноважень. Служба у справах дітей, виявляє дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, проводить заходи щодо захисту їх прав та законних інтересів. Але тільки скоординованою спільною роботою можна уникнути недопущення загибелі дітей внаслідок переохолодження та пожеж.

Головний спеціаліст служби Валентина Гопанчук повідомила, що спільно з Новоград-Волинським районним управлінням ГУ ДСНС України в Житомирській області було проведено обстеження житлово-побутових умов проживання сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, ознайомила з результатами та виявленими порушеннями правил пожежної безпеки, на які було вказано батькам та надано час для їх виправлення.

За результатами наради було вирішено посилити контроль за дітьми та сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах у зимовий період, сприяти у забезпеченні паливом та недопустимістю порушення правил пожежної безпеки.

 

Служба у справах дітей міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія