Проведено онлайн-зустріч із командами університетів, які беруть участь в Municipal Strategy Hackathon

19 Травня 2021, 11:21

Під керівництвом заступника міського голови Ірини Гудзь проведено онлайн-зустріч із командами університетів для обговорення подальшого вектору напрацювань та дій участі в Municipal Strategy Hackathon.

На зустрічі також були присутні начальник управління культури та туризму міської ради Олександр Широкопояс, начальник відділу підтримки громадських ініціатив міської ради Юрій Савич, начальник відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради Оксана Липська та головний спеціаліст відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради Олена Тімофеєва.

Організатором заходу Municipal Strategy Hackathon виступає Новоград – Волинська міська рада.

Учасники:

– Придніпровська державна академія будівництва та архітектура (м. Дніпро);

– Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова ( м. Харків);

– Національний університет «Києво-Могилянська академія» (м. Київ);

– Український католицький університет (м. Львів).

Проведення Хакатону налічує перелік заходів, які спрямовані на появу нових ідей для сталого стратегічного розвитку з врахуванням особливостей Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Перед учасниками Хакатону поставлено 2 завдання: домашнє та основне. Суть домашнього передбачає створення відеоролика. Основним завданням є розробка Проєкту, який налічуватиме системні рішення із використанням креативності та інноваційності бачення молоді. Вибір кращого Проєкту буде проходити на конкурсній основі у Новограді – Волинському.

 

Чат-бот Гаряча лінія