Проведено захід «Значення Дня пам’яті захисників України для національного патріотичного виховання»

30 Серпня 2021, 13:56

У рамках вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України відбувся захід «Значення Дня пам’яті захисників України для національного патріотичного виховання» за участю ветеранів АТО/ООС та молоді громади.

29 серпня визначено Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Символом цього дня є сонях, адже саме на полях з цими квітами своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни поклали сотні захисників. Сонях пам’яті – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України. З чорним, як українська земля, зернятком, що обов’язково проросте, бо українці і далі будуть відроджуватися, скільки б не намагалися їх знищити.

Ветерани АТО/ООС поділилися досвідом, відчуттями та емоціями, які були під час війни та після повернення. Це ті знання, які необхідно знати та цінувати, адже завдяки нашим воїнам ми живемо у незалежній державі.

Захід завершився переглядом документального фільму про події на Сході України.

 

Чат-бот Гаряча лінія