Проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

30 Квітня 2021, 14:19

30 квітня в онлайн режимі було проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Враховуючи зменшення кількості хворих на гостру респіраторну хворобу СОVID-19 серед населення Новоград-Волинської міської територіальної громади ВИРІШИЛИ:

1. Дозволити з 03 травня 2021 року суб’єктам господарювання, яким погоджено розміщення облаштованих відкритих майданчиків на території, прилеглій до підприємств ресторанного господарства, здійснювати діяльність в межах літніх майданчиків та обслуговування на виніс за встановленим протоколом згідно з додатком (прикліплені фото);

2. Попередити керівництво закладів громадського харчування, яким погоджено розміщення облаштованих відкритих майданчиків на території, прилеглій до підприємств ресторанного господарства, що відповідальність за недотримання карантинних вимог в їх межах несе безпосередньо власник закладу;

3. З 05 травня 2021 року відновити освітній процес у Новоград-Волинському дошкільному навчальному закладі № 6 «Дзвіночок».

Разом з тим,  Новоград-Волинська міська територіальна громада, як і область в цілому, продовжує залишатись в «червоній» зоні епідемічної небезпеки. Не забуваємо дотримуватись всі карантинних обмежень та вимог.

Бережіть себе та своїх рідних.

 

Чат-бот Гаряча лінія