Проведено зустріч із мешканцями Майстрівського старостинського округу щодо створення патронатних сімей

13 Жовтня 2021, 14:01

12 жовтня Новоград-Волинським міським центром соціальних служб проведено зустріч із мешканцями Майстрівського старостинського округу щодо питання розвитку сімейних форм виховання та створення патронатних сімей.

З перших хвилин зустрічі було акцентовано увагу на тому, що пріорітетним напрямком в питанні створення патронатних сімей, завжди є інтереси дитини, прагнення зберегти її біологічну родину, зробити умови існування цієї родини більш якісними. Тому держава сьогодні іде шляхом створення для дітей, які опиняються в складних життєвих обставинах, можливості проходити період соціально-психологічної реабілітації не в притулках та інших державних закладах, а в теплому родинному колі.

Під час бесіди була проведена роз’яснювальна робота щодо поняття «патронат», «патронатний вихователь», надано список необхідних документів для кандидата в патронатні вихователі, наголошено, що період роботи патронатним вихователем зараховується до трудового стажу. Присутні ознайомилися з порядком створення патронатної родини, її спеціальним навчанням. Обговорювалося і питання грошового забезпечення:

Оплата послуг патронатного вихователя та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя становить 2 прожиткових мінімуми на кожну дитину відповідного віку.

Розмір оплати за послугу патронату над дітьми прирівняний до 5 прожиткових мінімумів для працездатної особи.

Після проведеної зустрічі мешканцям були надані контакти та адреси, за якими можна звернутися, у разі виявлення бажання стати кандидатом у патронатні вихователі:

1. Новоград-Волинський міський центр соціальних служб
м.Новоград-Волинський, вул.Шевченка, 31, тел. (04141)3-55-62
email: mcsssdmnv@ukr.net
Телефон Довіри: 1507, 0677711507

2. Служба у справах дітей Новоград-Волинської міської ради
м.Новоград-Волинський, вул.Замкова, 3/6, тел.(04141)3-53-59
email: ssnnv@ukr.net

 

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб

 

Чат-бот Гаряча лінія