Провели традиційний щорічний кубок з волейболу, присвячений пам’яті загиблих воїнів

12 Лютого 2024, 13:32

10 лютого у спортивному залі ДЮСШ ім.В.П.Єрмакова управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради спільно зі Звягельською спілкою ветеранів Афганської війни було проведено традиційний щорічний кубок з волейболу, присвячений пам’яті загиблих воїнів.

Кубок започатковано ще в 1997 році. Він був приурочений до Дня виведення військ з Афганістану. З 2022 року традиційні змагання з волейболу перейменовано в пам’ять про загиблих воїнів.
У відкритті цьогорічного кубку участь взяли міський голова Микола Боровець, тимчасово виконуюча обов’язки начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тетяна Кравчук, голова Звягельської спілки ветеранів Афганської війни Юрій Шевчук, директор ДЮСШ ім.В.П.Єрмакова Дмитро Пісоцький, голова Звягельського осередку Федерації волейболу Володимир Музичук, засновник кубку В’ячеслав Стародуб, багаторічний співорганізатор змагань Петро Подкаура, члени спілки ветеранів Афганської війни, тренери і шанувальники волейболу.
Змагались за кубок 5 команд. У напруженій, емоційній боротьбі перемогу здобув ВК “Звягель”, ІІ місце – ВК “Городниця”, ІІІ місце – команда Великого Молодькова ГО СК “Молодість”, четвертою стала команда ДЮСШ ім.В.П.Єрмакова, п’ятою – команда Звягельського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.
Традиційні змагання з волейболу проводяться, щоб вкотре згадати і схилити голови перед пам’яттю воїнів, які боролися за честь, правду і гідність та віддали своє життя за Україну, вшанувати усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
Дякуємо ЗСУ за кожен новий день, за можливість мріяти про майбутнє, досягати малих і великих перемог у спорті. Віримо у головну Перемогу!
Чат-бот Гаряча лінія