Проводиться процедура громадських слухань з розгляду та врахування пропозицій громадськості до проєкту містобудівної документації

24 Січня 2020, 9:47

   З 24 січня 2020 року по 24 лютого 2020 року проводиться процедура громадських слухань з розгляду та врахування пропозицій громадськості до проєкту містобудівної документації: „Детальний план частини території міста Новограда-Волинського, обмеженої вулицями Чехова, Декабристів, Переяславською, під багатоповерхову житлову забудову“, а також розділу Охорони навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку).

   Детально ознайомитись з проєктом містобудівної документації можна також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі Будинку рад та в управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради (каб.27, 2-й поверх, вул. Шевченка, 16, м. Новоград-Волинський), тел. 2-13-03, 2-50-38.

    Пропозиції подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 25 лютого 2020 року за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, сектор організації прийому громадян міської ради (каб.1).

    Громадські слухання з обговорення проєкту містобудівної документації відбудуться 26 лютого 2020 року о 14 годині у великій залі Будинку рад (вул. Шевченка, 16, м. Новоград-Волинський).

    Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у громадських слуханнях та обговореннях.

 

Начальник  управління – головний

архітектор міста                                                                                                Д.С. Гудзь

 

Додаток 1 (.docx, 96 kb)
Чат-бот Гаряча лінія