Приймаються пропозиції для розробки проєкту Програми розвитку фізичної культури і спорту Новоград-Волинської міської ТГ на 2022-2026 роки

22 Вересня 2021, 11:06

Приймаються пропозиції для розробки проєкту Програми розвитку фізичної культури і спорту Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022-2026 роки (далі-програма)

У зв’язку із закінченням терміну реалізації Програми розвитку фізичної культури і спорту Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки, та з метою створення умов для залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя та фізичної реабілітації, а також максимальної реалізації здібностей обдарованої молоді у дитячо-юнацькому, резервному спорті, спорті вищих досягнень та виховання її в дусі олімпійських принципів управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради розробляє проєкт програми, до якої будуть входити наступні пункти:

1. Створення умов для забезпечення оптимальної рухової активності різних груп населення для зміцнення здоров’я з урахуванням інтересів, здібностей та індивідуальних особливостей кожного.

2. Створення умов для підвищення ефективності фізичної підготовки молоді для проходження служби у Збройних Силах України, інших військових формуваннях, утворених відповідно до чинного законодавства, та правоохоронних органах.

3. Популяризація здорового способу життя та подолання суспільної байдужості до здоров’я населення.

4. Забезпечення функціонування та зміцнення основної матеріально-технічної бази мережі закладів фізичної культури і спорту.

5. Забезпечення відбору осіб, які мають високий рівень підготовленості та здатні під час проведення спортивних заходів витримувати значні фізичні та психологічні навантаження, для подальшого залучення їх до резервного спорту.

6. Підтримка та розвиток олімпійського, неолімпійського, паралімпійського та дефлімпійського руху.

7. Розбудова спортивної інфраструктури, у тому числі будівництва та модернізації спортивних споруд.

8. Надання якісних фізкультурно-спортивних послуг.

9. Створення умов для поліпшення якості медичного обстеження спортсменів територіальної громади, забезпечення медичного супроводу проведення спортивно-масових заходів.

Свої пропозиції можна надсилати до 26.09.2021 року на електронну адресу molod_nv@ukr.net. Довідки за телефоном (04141) 35604.

 

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія