Реалізація Програми лікувально-профілактичної стоматологічної допомоги дітям в закладах загальної середньої та дошкільної освіти на 2021-2022 роки

27 Квітня 2021, 13:53

В освітніх закладах Новоград-Волинської міської ТГ триває реалізація Програми лікувально-профілактичної стоматологічної допомоги дітям в закладах загальної середньої та дошкільної освіти на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 04.03.2021 №88. Ініціатором та розробником даної програми є комунальне некомерційне підприємство «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання».

Основним напрямом її виконання є профілактично-просвітницька робота серед учнів закладів освіти, адже однією з найважливіших складових в стоматології є профілактичний напрямок – запобігання, раннє виявлення та вчасне лікування стоматологічних захворювань.

Враховуючи передбачене бюджетом міської ТГ фінансування, три зубні лікарі розпочали профілактичні огляди дітей в школах Новоград-Волинської міської ТГ. Огляди проводяться з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог: було закуплено оглядові стоматологічні набори, засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі та антисептичні засоби. Для діток розроблені та роздруковані пам’ятки по догляду за ротовою порожниною. Крім оглядів, зубні лікарі проводять цікаві та пізнавальні уроки здоров’я, тому що саме правильно подана інформація про стоматологічне здоров’я та гігієнічне навчання по догляду за ротовою порожниною формує певні знання та навички у дітей.

Є дуже проста істина, що краще запобігти захворюванню, ніж його лікувати. Стоматологічне здоров’я є невід’ємною частиною загального здоров’я.

Майбутнє нашої громади – діти. Тому потрібно створити всі умови, щоб діти були здорові, а їх обличчя прикрашали чарівні посмішки.

КНП «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання»

 

Чат-бот Гаряча лінія