Відбулася робоча нарада щодо забезпечення участі Новоград-Волинської міської ТГ у Проєкті «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»

27 Квітня 2021, 14:41

27 квітня відбулася робоча нарада щодо забезпечення участі Новоград-Волинської міської територіальної громади у Проєкті «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.

Нагадаємо, що наша громада, разом з іншими 31 ТГ, у результаті конкурсного відбору стали партнерами даного проєкту. У ньому, зокрема, передбачено надання кваліфікованої експертної допомоги громадам у створенні систем енергоменеджменту, розробки документів зі стратегічного енергетичного планування та сприяння у пошуку інвестицій для впровадження енергоефективних заходів.

Заступник міського голови Ірина Гудзь наголосила присутнім представникам структурних підрозділів міської ради та комунальних установ на важливості комплексного підходу в управлінні енергоспоживанням та додаткових можливостях, що дає участь у проєкті для нашої громади.

Начальник відділу підтримки громадських ініціатив Юрій Савич детально розповів присутнім про переваги енергетичного менеджменту, етапи його впровадження в громаді, а також про збір і верифікацію необхідної інформації по будівлях та їх енергоспоживанню, яка у подальшому використовуватиметься для проведення відповідного аналізу споживання енергетичних ресурсів та планування заходів з енергоефективності.

 

Чат-бот Гаряча лінія