Регіональна координаторка ПРООН та регіональна консультантка IFC в Житомирській області відвідали Новоград-Волинський

13 Вересня 2019, 15:32

12 вересня 2019 року Новоград-Волинську міську ОТГ відвідали регіональна координаторка ПРООН Оксана Краплич та регіональна консультантка IFC  в Житомирській області Оксана Рафальська.

В рамках візиту відбулися дві зустрічі, а саме з першим заступником міського голови Сергієм Колотовим та із представниками ОСББ міста стосовно можливої участі у Програмі  підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». В ході зустрічей Оксана Рафальська презентувала Програму та розповіла  про основні кроки для отримання фінансування та окреслила переваги, що отримають ОСББ міста завдяки впровадженню енергоефективних заходів.

Програма Фонду енергоефективності реалізовується у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією – IFC, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою розвитку ООН (ПРООН).

Одночасно Оксана Рафальська зазначила, що з 3 вересня 2019 року Фонд енергоефективності вже приймає заявки від ОСББ. Для участі у програмі необхідною умовою є проведення  енергетичного аудиту та отримання енергетичного сертифікату будівлі. Зазначено, що детальну інформацію про Програму, перелік необхідних документів та форми заявок можна знайти на сайті Фонду енергоефективності eefund.org.ua.

Голови правлінь асоціацій ОСББ «Вікторія» Катерина Лавренчук та «Затишна Оселя» Ірина Розум в свою чергу мали змогу озвучити проблемні питання, які можуть виникнути  під час співпраці з Фондом енергоефективності.  

Наразі виявили бажання взяти участь у Програмі «Енергодім» ОСББ «Успіх» (вул. Пушкіна, 30), ОСББ «Пушкінське» (вул. Пушкіна, 8), ОСББ «Єременка, 2» (вул. Єременка, 2) та ОСББ «Ушакова, 9» (вул. Ушакова, 9).

В ході зустрічі піднімалося питання участі у програмі «Теплі кредити». Обговорювалася також організація проведення 01 жовтня 2019 року навчального семінару для зацікавлених верств населення по роботі з Програмою підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». Йшлося про всебічну підтримку міською владою впровадження енергоефективних заходів у ОСББ міста задля скорочення споживання енергетичних ресурсів та зменшення фінансового навантаження на населення.

 

Чат-бот Гаряча лінія