Результати виборів директора Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледж

24 Грудня 2015, 16:47

У відповідності до ст. 42 Закону України «Про вищу освіту», 23 грудня 2015 року у Новоград-Волинському економіко-гуманітарному  коледжі відбулися вибори директора коледжу.

У список виборців було внесено  педагогічні працівники (75%), представники від студентів (15%), які були вибрані таємним голосуванням, та працівники, які не відносяться до числа педагогічних працівників (10%), що також були вибрані шляхом таємного голосування. Зборами засновників коледжу було внесено для голосування кандидатуру Божка Якова Миколайовича як претендента на посаду директора Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу. Претендентом були проведені зустрічі із виборцями, на яких Яків Миколайович визначив основні стратегічні напрямки розвитку коледжу. Вибори проходили з повним дотриманням «Методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2014 №726. Дотримання норм чинного законодавства під час голосування контролювали представники засновників коледжу.

При підрахунку голосів виборців виборча комісія встановила (протокол № 4 від 23.10.2015р.):

·                     у виборах взяли участь 87,5 % виборців;

·                     невикористаних бюлетенів – 12,5 %;

·                     виборці, які проголосували за кандидатуру Божка Якова Миколайовича – становить 96,4 % від загальної кількості виборців.

Жодних скарг та заяв щодо порушень процедури виборів у виборчу комісію не надходило.

Вітаємо Божка Якова Миколайовича із переконливою перемогою на виборах!!!

Дякуємо усім за допомогу в організації і проведенні виборів та виборців за відповідальне відношення до участі у виборчому процесі.

 

Організаційна комісія

Виборча комісія

 

Чат-бот Гаряча лінія