Відбулося друге засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради 7-го скликання

24 Грудня 2015, 16:50

23 грудня під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося друге засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні також були присутні керівники виконавчих органів влади, комунальних підприємств, представники громадськості, місцевих ЗМІ. Засідання виконкому  транслювалося у прямому ефірі по місцевому телеканалі телерадіокомпанії „Мальта”. Під час засідання виконкому було обговорено та прийнято 21 рішення. А саме:

1. Про забезпечення виконання мобілізаційних заходів на території м.Новограда-Волинського при оголошенні в державі мобілізації.

2. Про створення позаштатної постійно  діючої військово-лікарської комісії при Новоград-Волинському об’єднаному міському військовому комісаріаті.

3.Про заходи щодо поліпшення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних в місті Новограді-Волинському у 2016 році.

4. Про впровадження коефіцієнтів співвідношення кількості безплатно перевезених до платних пасажирів на міських автобусних маршрутах.

5. Про зміни у складі постійної діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання.

6. Про оренду майна комунальної власності територіальної громади міста.

7. Про квартирні питання.

8. Про житлово-квартирні питання.

9. Про поточне будівництво у місті.

10. Про перереєстрацію тимчасових торгівельних споруд для  провадження підприємницької діяльності.

11. Інформація про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста Новограда-Волинського та стан розрахунків за період 01.01.2015-09.12.2015 року.

12. Про надання разової грошової допомоги.

13. Про захист прав та законних інтересів дітей.

14. Про захист майнових прав дітей.

15. Про призначення опікуна над житлом і майном дітей, позбавлених батьківського піклування.

16. Про затвердження висновків органу опіки і піклування.

17. Про план роботи виконавчого комітету міської ради на перший квартал 2016 року.

18. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.03.12 №86 „Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради“.

19. Про розгляд скарг громадян щодо скасування постанов про притягнення до адміністративної відповідальності в порядку статті 152 КУпАП.

20. Про виділення коштів на проведення медичних операцій.

21. Про внесення змін у склад міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Наступне засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться 27 січня 2016 року.

З повними текстами прийнятих рішень можна ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія