Робоча група бюджету участі розглянула цьогорічні проектні пропозиції

10 Вересня 2019, 15:15

Завершився прийом проектних пропозицій до бюджету участі у Новоград-Волинській міській ОТГ. Цього року до сектору організації прийому громадян відділу загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян міської ради від мешканців міста надійшло 27 проектів.   

10 вересня 2019 року у конференц-залі Будинку рад автори представили свої проектні пропозиції членам робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації  бюджету участі. Участь у засіданні взяли секретар міської ради Василь Остапчук та депутат міської ради Сергій Хапчук.

Обґрунтувавши власні ідеї, автори відповіли на питання учасників зібрання, в тому числі на предмет дотримання в проектних пропозиціях умов визначених Положенням про бюджет участі (громадський бюджет) в Новоград-Волинській міській ОТГ.

Серед потенційних пропозицій, які будуть реалізовані за кошти міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.: екологічний проект із громадського сортування сміття, встановлення контейнеру для збору вживаного одягу та книг, реконструкція молочного павільйону на території ринку, встановлення 10 туристично-інформаційних вказівників та 5 інформаційних щитів, будівництво комплексного спортивного майданчику зі спеціалізованими тренажерами для покращення здоров’я, облаштування безкоштовного кінозалу в бібліотеці тощо. Частину проектів, які потребують доопрацювання, повернено авторам для внесення коректив.

З усіма проектними пропозиціями після їх успішної перевірки на відповідність задекларованим технічним умовам, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради в рубриці «Економіка і бізнес» – «Бюджет участі», а також на спеціальній електронній платформі (посилання на платформу буде розміщено на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради).

Згідно з процедурою впродовж тижня проектні пропозиції будуть вивчатися головними розпорядника коштів міського бюджету з метою визначення їх відповідності умовам бюджету участі та можливості їх реалізації.

Також в рамках зустрічі опрацьовано підготовку до  голосування за найкращі проекти (нагадаємо, що за результатами голосування буде визначено 5 переможців). Цього року голосування  відбуватиметься двома шляхами: онлайн через офіційний веб-сайт Новоград-Волинської міської ради (спеціальна електронна платформа для голосування за посиланням з офіційного сайту) після авторизації через захищену систему BankID за допомогою заповнення електронної форми для голосування або особисто бюлетенями в офіційних пунктах для голосування за наявності паспорта.

У зв’язку із цьогорічним нововведенням у вигляді електронного голосування, визначено адміністратора електронної платформи, ним став член робочої групи Андрій Ломако, а також п’ятьом добровольцям надано статус операторів.

 

Чат-бот Гаряча лінія