Робочі наради та зустрічі Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л.

20 Листопада 2015, 2:22

Лише тиждень минув, як міський голова Віктор Леонідович Весельський офіційно приступив до виконання своїх обов’язків. За цей період вже є ряд напрацювань щодо першочергового вирішення нагальних потреб життєзабезпечення міста.

16 листопада міський голова Віктор Весельський провів щотижневу нараду з керівниками силових та військових структур, суду, СБУ в місті. Під час зустрічі було розглянуто ряд серйозних питань щодо вжитих заходів протягом минулого тижня у боротьбі з хабарництвом та корупцією, захисту громадян на території міста від проявів екстремізму, а також терористичних намірів.

Того ж дня 16 листопада міський голова Віктор Весельський та директор комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“ Алла Левицька були на прийомі у голови обласної державної адміністрації Сергія Машковського, першого заступника голови ОДА Геннадія Дмитренка, а також директора обласного фінансового департаменту Ганни Ємченко щодо фінансового стану та тарифів на водопостачання і водовідведення міського водоканалу. 17 листопада аби вирішити питання коригування в бік зменшення тарифів на водопостачання та водовідведення Віктор Леонідович та Алла Петрівна перебували у м. Київ. Перша зустріч відбулася в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з начальником управління енергоринку Русланом Машляківським. Тиждень тому відбулася зустріч з заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Романом Чуприненком з цього ж приводу. Завдяки підтримці і сприянню нашого земляка Юрія Андрійчука, члена НКРЕ та Руслана Машляківського, який працює разом з фахівцями над вирішення даної проблеми, незабаром відбудеться засідання НКРЕ КП і тарифи на водопостачання та водовідведення будуть знижені (приблизно до 20грн. з 23,11грн.). На прикладі  лише бюджетних установ міста економія коштів на 2016 рік становитиме при прогнозованому споживанню у натуральних показниках 60,4 тис.м3 при ціні 20 грн. за 1м3 –  187,9 тис.грн.. Тож сподіваємося, що у найближчі дні надійде офіційна інформація з Києва від НКРЕ КП щодо коригування тарифу водопостачання та водовідведення у місті. Про подальші події, які відбуватимуться у вирішенні даного питання громаду міста буде додатково поінформовано.

Також міський голова Весельський Віктор Леонідович перебуваючи у відповідних міністерствах та відомствах, як у  Житомирі так і у Києві піднімав проблемне питання щодо продовження будівництва хірургічного корпусу в місті Новоград-Волинський. Паралельно були підписані та направлені листи народним депутатам Володимиру Литвину та Борису Розенблату щодо винесення  даного питання на розгляд під час пленарного засідання  Верховної Ради України.

Минулого тижня міський голова Віктор Весельський зустрічався з директором департаменту забезпечення діяльності міністра праці та соціального захисту Сергієм Бичковим. Як зазначив Сергій Іванович є можливість залучити в місто 10млн.грн. для вирішення проблеми створення робочих місць і розширення виробництва, що стосується Українського товариства сліпих і Українського товариства глухих. Потому 18 листопада міський голова разом з заступником міського голови Сергієм Колотовим та начальником управління праці та соціального захисту населення міської ради Ларисою Шутовою, міським керівництвом  УТОСу і УТОГу обговорили дане питання та домовилися, що найближчими днями вони будуть працювати над виділенням цих коштів. Також зазначимо, що дана проблема буде вирішуватися спільно з керівництвом  району, адже люди з фізичними вадами здоров’я є як в місті так  і в районі.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія