Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (09-13 жовтня 2017 року)

16 Жовтня 2017, 19:30

У понеділок, 9 жовтня, керуючий справами виконавчого комітету міської радиД.А. Ружицький взяв участь у щотижневому розгляді актуальних для життєзабезпечення міста питань під час оперативної та апаратної нарад, які відбулись під головуванням в.о. міського голови С.Ю. Колотова. Затим у Дмитра Аркадійовича відбулась галузева нарада з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради, під час якої було розглянуто виконання завдань та доручень, а також були надані відповідні вказівки для контролю.

У другій половині дня, прийняв участь у засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради. Також Дмитро Аркадійович провів нараду з питань впровадження електронного документообігу. Того ж дня згідно із затвердженим графіком особистого прийому громадян у виконавчому комітеті міської ради, Дмитро Ружицький провів прийом мешканців міста, аби  вирішити питання з якими вони зверталися.

У вівторок, 11 жовтня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради провів нараду з господарських та архівних питань та ряд робочих зустрічей та нарад щодо забезпечення діяльності апарату виконавчого комітету міської ради.

У середу, 12 жовтня, Дмитро Аркадійович, взяв участь у 45 засіданні виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. На розгляд засідання було розглянуто основне питання „Про готовність галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років“. А також про квартирні питання; про взяття на соціальний квартирний облік; про передачу майна комунальної власності територіальної громади міста; про оренду та реєстр майна комунальної власності територіальної громади міста; про захист прав та законних інтересів дітей; про захист житлових і майнових прав дітей; про затвердження висновку органу опіки та піклування; про поточне будівництво у місті; про перереєстрацію тимчасових торгівельних споруд для провадження підприємницької  діяльності; про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік; про надання разової грошової допомоги учасникам АТО та членам їх сімей; про надання разової грошової допомоги на лікування; про надання разової грошової допомоги в зв’язку з обставинами; про затвердження висновків органу опіки та піклування; про встановлення режиму роботи торгових та інших об’єктів у місті. Відповідним прийнятим рішенням встановлено товариству з обмеженою відповідальністю «Бренвель» тариф на послуги з теплопостачання для Новоград-Волинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Житомирської обласної ради. З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання, можна буде ознайомитися на офіційному сайті міста у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

У четвер, 12 жовтня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький провів друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування: головного спеціаліста відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради, у зв’язку з тим, що голова конкурсної комісії, в.о. міського голови С. Ю. Колотов перебував на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин. Дмитро Аркадійович оголосив результати проведеного напередодні письмового іспиту на заміщення вакантної посади. Того ж дня провів виїзну нараду щодо роботи ринку «Привоз».

У п’ятницю, 13 жовтня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради, у ході якої було обговорено плани на наступний тиждень. Протягом дня приймав участь у заходах з нагоди відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва, Дня захисника України та 75-річчя від початку формування Української Повстанської Армії. Зокрема: у покладанні квітів до Меморіалу загиблим учасникам АТО; відкритті пам’ятного знаку воїнам, які віддали життя за волю України, що відбулось на території Свято-Михайлівського собору; концертній програмі «Воскресне волі дух і наша сила», яку було представлено у міському Палаці культури ім. Лесі Українки.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія