Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (13-17 листопада 2017 року)

20 Листопада 2017, 1:25

Згідно з тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 13 листопада керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які провів міський голова Віктор Леонідович Весельський. У ході розгляду актуальних питань життєзабезпечення міста, з головними розпорядниками коштів було обговорено стан освоєння коштів міського бюджету до кінця поточного року. Крім того, очільник міста наголосив на питаннях формування бюджету на 2018 рік та пріоритетних напрямках соціально-економічного розвитку міста.

Потому у Дмитра Аркадійовича відбулась галузева нарада з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради та нарада щодо організації і проведення звіту міського голови про роботу у 2017 році.

Варто зазначити, що відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2017р. № 351(к) з 13 по 14 листопада Д.А. Ружицький координував та контролював діяльність управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради, так як заступник міського голови В.А. Шалухін перебував у відрядженні та відпустці.

Крім того, впродовж тижня керуючий справами виконавчого комітету міської ради координував та контролював діяльність управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради, у зв’язку з відрядженням першого заступника міського голови С.Ю. Колотова.

У вівторок, 14 листопада, Дмитро Ружицький провів нараду з архівних питань, а також засідання адміністративної комісії.

У середу, 15 листопада, керуючий справами виконавчого комітету міської ради взяв участь у нараді щодо сплати авансових внесків відповідно до Закону України «Про виконавчі впровадження».

Цього ж дня під головуванням Д.А. Ружицького відбулись загальні збори підприємців, що здійснюють торгівлю на КТП «Міський ринок».

У четвер, 16 листопада, Дмитро Аркадійович взяв участь у відкритій зустрічі міського голови В.Л. Весельського з громадою міста, у ході якої очільник міста прозвітував про свою роботу за 2017 рік.

У п’ятницю, 17 листопада, керуючий справами виконавчого комітету міської ради провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради, у ході якої було обговорено плани на наступний тиждень.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія