Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (20-26 листопада 2017 року)

27 Листопада 2017, 7:33

Впродовж минулого тижня керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький опрацював ряд питань, що відносяться до компетенції посадовця.

У понеділок, 20 листопада, Дмитро Ружицький взяв участь у розгляді актуальних завдань із життєзабезпечення міста, які було озвучено під час щотижневих оперативної та апаратної нарад. Зокрема, що стосується формування Програми соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік та освоєння бюджетних коштів у основних галузях життєзабезпечення міста. Затим Дмитро Аркадійович провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради.

Також цього дня мешканці міста мали можливість звернутися до керуючого виконавчим комітетом міської ради під час особистого прийому громадян.

У першій половині вівторка, 21 листопада, Д.А. Ружицький відповідно до розподілу обов’язків провів робочу нараду з архівних та господарських питань, а також нараду із начальником Новоград-Волинського відділу поліції ГУ НП України.

У другій половині дня Дмитро Ружицький взяв участь в урочистому мітингу з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, який відбувся біля пам’ятного знаку «Борцям за волю України» у Сквері Слави.

У середу, 22 листопада, під головуванням Дмитра Аркадійовича та за участі депутатів міської ради відбулась нарада щодо розробки Програми розвитку малого та середнього бізнесу в місті на 2018-2020 роки.

Також Д.А. Ружицький провів виїзне засідання адміністративної комісії на вул. Добровольського, 16 та 18.

Крім того, протягом дня керуючий справами виконавчого комітету міської ради проводив перевірку з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи.

У п’ятницю, 24 листопада, Дмитро Ружицький взяв участь у мітингу-реквієму, присвяченому 85-м роковинам Голодомору, що відбувся на центральному кладовищі (вул. Чехова, 7).

Затим Дмитро Аркадійович взяв участь в особистому прийомі громадян, який проводили міський голова та секретар міської ради у Громадській приймальні №1 Будинку рад.

Також керуючий справами виконавчого комітету міської ради провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради, у ході якої було обговорено плани на наступний тиждень.

У суботу, 25 листопада, Д.А. Ружицький долучився до загальноміської акції «Запалимо свічку пам’яті», приуроченої Дню пам’яті жертв голодоморів.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія