У Новограді-Волинському відбулась загальноміська акція “Запалимо свічку пам’яті”, присвячена Дню пам’яті жертв голоджоморів
![У Новограді-Волинському відбулась загальноміська акція “Запалимо свічку пам’яті”, присвячена Дню пам’яті жертв голоджоморів](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dsbo0k6la0snpqni1uc51sn84u.jpg)
25 листопада у Новограді-Волинському відбулась загальноміська акція «Запалимо свічку пам’яті», яка проходила на території Фортеці, за міським Палацом культури ім. Лесі Українки. Міська влада та небайдужі жителі міста вшанували пам’ять земляків і всіх українців, загиблих під час голодоморів. Свої лампадки та пшеничні колоски новоград-волинці доклали до утвореного символічного хреста у пам`ять про закатованих сталінським режимом. Спільну молитву за померлими в страшні часи голодомору відслужив Протоієрей округи, настоятель Свято-Михайлівської парафії УПЦ КП Отець Геннадій. Захід супроводжувався тематичним відеорядом хроніки подій, що призвели до заморення голодом мільйонів українців.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради