Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (21 – 24 серпня 2017 року)

28 Серпня 2017, 7:41

У понеділок, 21 серпня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах, під час яких було розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста та визначено першочергові завдання на поточний тиждень. Зокрема, кожен керівник структурного підрозділу міської ради доповів про стан виконання запланованих заходів та про планування подальшої роботи у галузях. За результатами нарад міський голова В.Л. Весельський дав ряд протокольних доручень. Затим Дмитро Ружицький провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради.

Також цього дня, згідно із затвердженим графіком особистого прийому громадян у виконавчому комітеті міської ради, мешканці міста мали можливість звернутися до Дмитра Аркадійовича з питаннями, які потребують невідкладного вирішення та відносяться до відання посадовця.

У вівторок, 22 серпня, під головуванням керуючого справами виконавчого комітету міської ради відбулась нарада з господарських та архівних питань. Також у першій половині дня Дмитро Ружицький взяв участь у нараді з питань використання альтернативних та відновлювальних видів енергії в рамках Програми стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015-2018 роки, яка, зокрема, проходила за участі міського голови В.Л. Весельського та заступника директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА Геннадія Забродського.

У другій половині дня Дмитро Аркадійович провів нараду щодо роботи караоке-клубу «Кураж».

У середу, 23 серпня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради взяв участь у заходах з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, а саме: в урочистостях, що відбулись на площі Лесі Українки, та заході з нагоди увічнення пам′яті загиблих героїв-учасників АТО та відкритті сьомої стели, на якій викарбовано 14 імен воїнів Новоград-Волинського військового гарнізону, які віддали свої життя, захищаючи Батьківщину на східних рубежах країни.

Цього ж дня, Дмитро Ружицький взяв участь в урочистостях з нагоди 80-ї річниці від дня створення комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», а також привітав з нагоди ювілею головного лікаря комунального закладу „Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського“ Інну Вошко.

Після чого Дмитро Аркадійович взяв участь у робочій зустрічі секретаря міської ради з депутатами міської ради від Політичної партії «Українське Об’єднання патріотів – Укроп» та провів робочу нараду щодо організації проведення заходів до Дня підприємця.

У четвер, 24 серпня, протягом дня керуючий справами виконавчого комітету міської ради взяв участь у ряді заходів з нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України та 760-річчя від першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський. Зокрема, був присутній: на відкритті інформаційної дошки Олені Пчілці на дитячій центральній бібліотеці, якій присвоєно ім’я видатної українки; на Кубку міста зі стронгмену «ZVYAGEL STRONGMEN CUP»; на святковому концерті «З днем народження, Держава, зі святом, рідний Новоград!» за участю заслуженого артиста України Володимира Коваленка, найкращих аматорських колективів та аматорів художнього мистецтва міста, а також ознайомився з презентаціями промислових підприємств міста, а також галузей освіти, охорони здоров’я, культури та соціальної сфери.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія