Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (22-26 травня 2017 року)

29 Травня 2017, 17:53

У понеділок, 22 травня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Дмитро Аркадійович взяв участь у щотижневій оперативній нараді з заступниками міського голови та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради.

Цього ж дня Дмитро Аркадійович провів галузеву нараду з начальниками управлінь і відділів міської ради, діяльність яких, відповідно до розпорядження міського голови Віктора Весельського від 28.12.16 № 380(к) «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради», належить до питань, за які несе відповідальність.

А також керуючий справами виконавчого комітету міської ради взяв участь у нараді з питань підготовки громадських слухань добровільного об’єднання територіальних громад.

У вівторок, 23 травня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Д.А. провів нараду з архівних питань та господарської діяльності. Після чого Дмитро Аркадійович прийняв участь в урочистому мітингу до Дня Героїв, який відбувся біля меморіалу вшанування загиблих воїнів АТО.

У другій половині дня керуючий справами виконавчого комітету міської ради прийняв участь в урочистому відкритті пам’ятного знаку Небесній сотні та загиблим учасникам АТО. Захід відбувся за участі керівництва міста і району, представників Міністерства соціальної політикиУкраїни, департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації, політичних та громадських організацій, священнослужителі Української православної церкви Київського патріархату, підприємств, установ та організацій, військовослужбовці місцевого гарнізону, громадськість міста. А також провів засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.

У середу, 24 травня, Дмитро Аркадійович взяв участь у 39 засіданні виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. На розгляд засідання виконавчого комітету за пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради було внесено 17 питань, в тому числі: про перехід дошкільних навчальних закладів на новий режим роботи в літній період 2017 року; про надання разової грошової допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, про надання разової грошової допомоги на лікування; про надання разової грошової допомоги в зв’язку з обставинами; про затвердження висновків органу опіки і піклування; інформація про надання громадянам міста разової грошової допомоги згідно Положення про надання разової грошової допомоги громадянам, затвердженого рішенням міської ради від 23.12.2016 №216, у 2017 році станом на 18.05.2017; про поточне будівництво у місті; про перереєстрацію тимчасових торгівельних споруд для провадження підприємницької діяльності; про розгляд заяви громадянина щодо скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності в порядку статті 152 КУпАП; про виключення жилих приміщень з числа службових; про виключення жилого приміщення з числа службового; про включення жилого приміщення до числа службового; про видачу ордерів на службові квартири; про квартирні питання; про житлово-квартирні питання; про встановлення тарифу на послуги з технічного обслуговування пасажирських ліфтів; про внесення змін до меж звичайних виборчих дільниць, утворених на постійній основі.

У другій половині дня Ружицький Д.А. взяв участь у загальноміських громадських слуханнях питання «Про ініціювання депутатами міської ради пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Новоград-Волинського району (Наталівка та Олександрівка Наталівської сільської ради, Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля Майстрівської сільської ради, Сусли та Івашківка Суслівської сільської ради, Нова Романівка, Вершниця, Кущове, Перемога, Слобода Романівська, Ужачин, Яблуневе Новороманівської сільської ради) з адміністративним центром в місті Новограді-Волинському».

У четвер, 25 травня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Дмитро Аркадійович прийняв участь у Церемонії Урочистого відкриття та випуску курсів професійного навчання військовослужбовців, звільнених в запас або відставку за програмою НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців, яка відбулася у 31 Гарнізонному будинку офіцерів. А також взяв участь у засіданні оргкомітету з питань організації та проведення заходів до 760-річчя першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський.

У п’ятницю, 26 травня, Ружицький Д.А. прийняв участь у святкуванні дня останнього дзвоника.
 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія