Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (24-28 квітня 2017 року)

3 Травня 2017, 7:13

У понеділок, 24 квітня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Д.А. провів щотижневу оперативну нараду з заступниками міського голови та розширену нараду з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, у зв’язку з відрядженням міського голови Весельського Віктора Леонідовича. Під час розширеної наради Дмитро Аркадійович поінформував про поточну ситуацію щодо життєзабезпечення міста, а також закцентував увагу присутніх на основних нарадах та заходах відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради. Наголосив на проведенні 37 засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання та запросив всіх долучитися до заходів з нагоди 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Кожен з присутніх начальників управлінь та відділів доповів про основні питання, які були вирішені минулого тижня та про плани на поточний.

Крім того, цього ж дня у керуючого справами виконавчого комітету міської ради відбулась галузева нарада з начальниками управлінь і відділів міської ради, діяльність яких, відповідно до розпорядження міського голови Віктора Весельського від 28.12.16  № 380(к) «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради», належить до питань, за які несе відповідальність.

У вівторок, 25 квітня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провів нараду з архівних питань та господарської діяльності.

У середу, 26 квітня, Дмитро Ружицький провів 37 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, на розгляд якого за пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради було внесено 10 питань, в тому числі: про захист прав та законних інтересів дитини; захист житлових і майнових прав дітей; поточне будівництво у місті; встановлення тимчасових торгівельних споруд для провадження підприємницької діяльності; затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких порушники відбуватимуть накладене адміністративне стягнення у виді громадських робіт; затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких засуджені особи відбуватимуть призначену міру покарання у виді громадських робіт; оренду майна комунальної власності територіальної громади міста; приватизацію кімнат гуртожитку на вул.Шевченка,62; затвердження графіків руху транспорту на міських автобусних маршрутах загального користування; затвердження Регламенту роботи виконавчих органів та виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради.

У другій половині дня Дмитро Аркадійович взяв участь в урочистій ході та мітингу, які приурочені 31-й річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції.

У четвер, 27 квітня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради провів нараду із керівником поліції щодо криміногенної ситуації в місті.

А також долучився до прес-конференції за участі Міністра соціальної політики України Андрія Олексійовича Реви, який цього дня перебував у місті Новограді-Волинському з робочим візитом щодо впровадження проекту «Прозорий соціальний офіс». 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія