Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (24 – 30 липня 2017 року)

28 Липня 2017, 2:29

У понеділок, 24 липня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради разом з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради прийняв участь у оперативній нараді, яку провів міський голова. Затим, Дмитро Аркадійович прийняв участь у апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. У ході апаратної наради головні розпорядники коштів проінформували, про освоєння коштів за минулий тиждень по кожному рядку. Начальники управлінь та відділів доповіли про виконані завдання та доручення, а також обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста.

Затим, відповідно до розподілу обов’язків, Дмитро Аркадійович провів галузеву нараду з підпорядкованими йому структурними підрозділами міської ради.

Крім того, провів особистий прийом громадян з питань згідно з розподілом обов’язків.

У другій половині дня Д.А. Ружицький взяв участь у другому засіданні погоджувальної ради з питань порядку денного чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання, яке відбулося у конференц-залі Будинку рад під головуванням міського голови Віктора Леонідовича Весельського.

У вівторок, 25 липня, Д.А. Ружицький взяв участь у нараді щодо організації офіційного прийому міського голови гостей свята запрошених на Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Затим, керуючий справами виконавчого комітету міської ради взяв участь у робочій нараді щодо організації та проведення Міжнародного свято літератури і мистецтв «Лесині джерела», яку провів міський голова.

У другій половині дня Дмитро Аркадійович провів нараду з керівником КТП  «Міський ринок». Затим провів засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті, де було розглянуто 8 протоколів про адміністративні правопорушення.

Цього ж дня під головуванням міського голови Весельського В.Л., за участі Ружицького Д.А.,  відбулася робоча зустріч з підприємцями міста за участю представників карного розшуку Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

У середу, 26 липня, Дмитро Ружицький провів нараду із начальником Служби охорони громадського порядку та керівником поліції.

У четвер, 27 липня, Дмитро Аркадійович взяв участь у пленарному засіданні чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

28 – 30 липня,  керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Д.А. буде приймати участь у заходах програми Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія