Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (25 – 29 вересня 2017 року)

29 Вересня 2017, 17:18

Відповідно до розпорядження міського голови від 07.09.2017р. № 123-щв «Про надання відпустки Весельському В.Л.», з 25 вересня по 23 жовтня очільник міста перебуватиме у щорічній основній відпустці, на період якої обов’язки міського голови виконуватиме перший заступник міського голови Колотов С.Ю. Варто зазначити, що 22 вересня перший заступник міського голови Колотов С.Ю. на запрошення голови Хашурського муніципалітету відбув з офіційним відрядженням до м. Хашурі (Грузія) з нагоди відзначення традиційного народного свята „Золота осінь – 2017“ та свята присвяченого пам’яті відомої української поетеси, землячки новоград-волинців Лесі Українці – „Лесіаоба“. Тож на період з 25 по 27 вересня обов’язки міського голови виконував керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Д.А.

У понеділок, 25 вересня, відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, в.о. міського голови Д.А. Ружицький провів щотижневу оперативну нараду із заступниками міського голови, т.в.о. начальника фінансового управління міської ради, начальником відділу кадрів міської ради, начальником відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради. Під час якої кожен з присутніх доповів про основні питання, які були вирішені минулого тижня та про плани на поточний. Затим у конференц-залі міської ради відбулась апаратна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради та начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України в Житомирській області. Під час наради було обговорено нагальні питання щодо забезпечення належного функціонування основних галузей життєдіяльності міста. Також Дмитро Аркадійович висловив подяку усім, хто долучився до організації та проведення товариського футбольного матчу між командами ветеранів збірної України та збірної Житомирської області, який відбувся 22 вересня на міському стадіоні «Авангард» з нагоди відзначення 80-ї річниці заснування Житомирської області та 25-річчя створення Житомирської обласної федерації з футболу, а також на підтримку військовослужбовців. Потому провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради.

У вівторок, 26 вересня, Дмитро Аркадійович провів нараду з господарських та архівних питань, обговорив питання щодо роботи міських ринків та режим роботи торгових та інших об’єктів у місті.

У середу, 27 вересня  в.о. міського голови Д.А. Ружицький разом з  депутатами міської ради прийняв участь у засіданні чотирнадцятої сесії Суслівської сільської ради у якому взяли 12 із 14 депутатів сільської ради. Серед ряду питань, включених до порядку денного сесії, першочергово обговорювалися питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад. У результаті рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад в Новоград-Волинську міську об’єднану територіальну громаду не було підтримано депутатами сільської ради («проти» – 2, «утримались» – 10); рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад в Стриївську об’єднану територіальну громаду також не отримало підтримки більшості депутатів («за» – 5, «проти» – 0, «утримались» – 7).

У четвер, 27 вересня, керуючий справами прийняв участь в урочистостях до Дня працівників освіти, які відбулися у міському Палаці імені Лесі Українки.

У п’ятницю, 28 вересня, Д. А. Ружицький  провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради у ході якої було обговорено плани на наступний тиждень.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія