Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (29 травня-04 червня 2017 року)

7 Червня 2017, 19:55

У понеділок, 29 травня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький взяв участь у щотижневій оперативній нараді та розширеній апаратній нараді з керівниками і працівниками виконавчих органів міської ради. А також провів галузеву нараду з начальниками управлінь і відділів міської ради, діяльність яких, відповідно до розпорядження міського голови Віктора Весельського від 28.12.16 № 380(к), належить до питань, за які несе відповідальність.

Цього ж дня Дмитро Аркадійович провів особистий прийом громадян.

У вівторок, 30 травня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради взяв участь у робочій зустрічі, під головуванням міського голови Віктора Весельського, з директором Житомирського регіонального управління ПАТ КБ «Приватбанк» Вадимом Хилею, заступником директора Житомирського регіонального управління ПАТ КБ «Приватбанк» Євгенією Вакуленко, керуючим Новоград-Волинським відділенням ПАТ КБ «ПриватБанк» Андрієм Ломакою та начальником Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області Юрієм Кононенком. Під час зустрічі було продовжено діалог про можливості подальшої співпраці у плані сприяння та надання фінансової підтримки у придбанні форми для співробітників міського відділу поліції, а також обговорено програми та проекти запроваджені Приватбанком.

А також Дмитро Ружицький провів нараду з архівних питань та господарської діяльності.

У четвер, 1 червня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради взяв участь в огляді ходу проведення робіт з капітального ремонту та благоустрою вулиць Шевченка – Івана Мамайчука, від стадіону «Авангард» до міського парку культури та відпочинку. Також було оглянуто загальний стан благоустрою міського парку: вивезення сміття, роботу вбиральні та атракціонів, облаштування клумб та окремих елементів благоустрою.

Впродовж тижня Дмитро Аркадійович взяв участь у засіданнях постійних комісій міської ради: з питань містобудування, архітектури та земельних відносин; з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту. В ході засідань було опрацьовано проекти рішень, які пропонуються до розгляду на пленарне засідання тринадцятої міської ради сьомого скликання.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія