Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (30 жовтня-3 листопада 2017 року)

6 Листопада 2017, 0:17

У понеділок, 30 жовтня, у першій половині дня керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д. А. Ружицький взяв участь у щотижневій оперативній та розширеній апаратній нарадах під головуванням міського голови В.Л.Весельського. Потому прийняв участь у спільній нараді керівництва міста та району щодо створення нових об’єднаних територіальних громад за участі директора Житомирського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Василя Невмержицького. 

У другій половині дня Дмитро Аркадійович провів особистий прийом громадян з 16:00 до 17:00 години в громадській приймальні №1 Будинку рад. 

У середу, 1 листопада керуючий справами виконавчого комітету міської ради провів нараду з господарських та архівних питань. О 10:00 годині взяв участь у нараді з головами та секретарями тендерних комітетів виконавчих органів міської ради, яка відбулась під головуванням міського голови. У ході якої кожен з учасників наради прозвітував про проведені у 2017 році публічні закупівлі станом на 1 листопада поточного року, про проведення тендерних, переговорних процедур, відкритих торгів та допорогових закупівель.

У четвер, 2 листопада, Дмитро Аркадійович привітав військовослужбовців військової частини А3814 з професійним святом Днем інженерних військ. Д.А. Ружицький від імені міського голови В.Л.Весельського привітав командування та особовий склад військової частини, а також вручив Почесні грамоти Новоград-Волинської міської ради підполковнику Гетманчуку В.А. та старшому сержанту Кулявцю А.П., Подяки міського голови – старшому лейтенанту Мостовому П.М., старшому прапорщику Капустинському П.А., старшині Сидорчуку О.В. за досягнуті успіхи в бойовій підготовці, зразкову військову дисципліну, сумлінне виконання службових обов’язків у зоні АТО.

У п’ятницю, 3 листопада, Д.А. Ружицький провів галузеву нараду та прийняв участь в урочистостях з нагоди Дня працівника соціальної сфери України.

Упродовж минулого тижня над питаннями внесеними на порядок денний 18-ї сесії міської ради сьомого скликання працювали постійні комісії міської ради участь у яких взяв керуючий справами виконавчого комітету міської ради. 

Також протягом тижня Дмитро Ружицький здійснював візування проектів рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, опрацьовував вхідну і вихідну кореспонденцію та документацію.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія