Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (30 жовтня-3 листопада 2017 року)

6 Листопада 2017, 0:18

У понеділок, 30 жовтня, заступник міського голови В.А. Шалухін взяв участь у щотижневих оперативній та розширеній апаратній нарадах, які проходили під головуванням очільника Новограда-Волинського В.Л. Весельського. Під час яких Віктор Андрійович наголосив на запланованих зустрічах та нарадах. Потому був присутній на спільній нараді керівництва міста та району щодо створення нових об’єднаних територіальних громад.

У середу, 1 листопада, В.А. Шалухін здійснював виїзні обстеження будинку на пл. Л. Українки,7 з метою встановлення причин відсутності тиску води у системі водопостачання. Слід зазначити, що 1 листопада у центрі міста на тротуарі біля входу до Скверу Слави, стався пролом асфальту. Відразу ж на місце події прибув заступник міського голови Віктор Шалухін та надав негайні розпорядження та доручення керівникам комунальних служб міста щодо вжиття мір з даного приводу, а саме: взяти пробу води для визначення причини ситуації, яка склалася. Затим, з метою уникнення подальшого збільшення периметру аварійної частини тротуару, пролом було засипано та упорядковано працівниками КП міської ради “Шляхрембуд”. У другій половині дня заступник міського голови провів особистий прийом громадян з 16:00 до 17:00 години в громадській приймальні №1 Будинку рад. 

У п’ятницю, 3 листопада, Віктор Андрійович провів галузеву нараду, під час якої було надано ряд завдань та доручень. У другій половині дня провів обговорення звернення щодо прийому та захоронення твердих побутових відходів ТОВ «АВЕ Львів» на полігоні ТПВ міста Новограда-Волинського в урочищі Ржатківка Чижівської ОТГ. Потому прийняв участь в урочистостях з нагоди Дня працівника соціальної сфери України.

Упродовж минулого тижня над питаннями внесеними на порядок денний 18-ї сесії міської ради сьомого скликання працювали постійні комісії міської ради участь у яких взяв заступник міського голови та доповідав з питань віднесених до її компетенції. 

Також протягом тижня В.А.Шалухін здійснював візування проектів рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, опрацьовував вхідну і вихідну кореспонденцію та документацію.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія