Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (30 жовтня-3 листопада 2017 року)

6 Листопада 2017, 0:14

У понеділок, 30 жовтня, перший заступник міського голови С.Ю. Колотов взяв участь у щотижневих оперативній та розширеній апаратній нарадах під головуванням міського голови В.Л. Весельського. Під час яких Сергій Юрійович Колотов поінформував про стан речей щодо центру надання соціальних послуг „Прозорий офіс“, а також зупинився на запланованому засіданні робочої групи з питань впровадження системи «Картка мешканця міста Новограда-Волинського». Потому перший заступник був присутнім на спільній нараді керівництва міста та району щодо створення нових об’єднаних територіальних громад за участі директора Житомирського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Василя Невмержицького – куратора процесу децентралізації та утворення нових об’єднаних територіальних громад (ОТГ) в Житомирській області. 

У вівторок, 31 жовтня, Сергій Колотов провів галузеву нараду з питань промислової політики, інвестиційної діяльності, міжнародної технічної допомоги, містобудування, архітектури та земельних відносин, транспорту та зв’язку.

У середу, 1 листопада перший заступник міського голови Колотов С.Ю. провів засідання робочої групи з питань впровадження системи «Картка мешканця міста Новограда-Волинського».

3 листопада, у п’ятницю, Сергій Юрійович взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Впродовж минулого тижня, над питаннями внесеними на порядок денний 18-ї сесії міської ради сьомого скликання працювали постійні комісії міської ради участь у яких взяв перший заступник міського голови та доповідав з питань віднесених до його компетенції. Також протягом тижня С.Ю.Колотов розглядав та візував проекти рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, опрацьовував вхідну і вихідну кореспонденцію та документацію.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія