Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови Сергія Юрійовича Колотова впродовж тижня (24-28 квітня 2017 року)

3 Травня 2017, 7:11

У понеділок, 24 квітня, перший заступник міського голови Сергій Колотов разом із начальником відділу муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради Оксаною Липською взяли участь у конференції з приводу початку в Україні Проекту «Мери за економічне зростання», що фінансується ЄС. Це нова ініціатива ЄС, метою якої є підтримка мерів та органів самоврядування на місцевому рівні для співпраці їх бізнес секторів та громадянського суспільства для посилення місцевого економічного зростання, розвитку та створення робочих місць. Проект буде надавати допомогу місцевим громадам для того, щоб вони стали активними учасниками економічного розвитку та створення робочих місць через зміцнення їх технічних навичок та потужностей для впровадження розумних місцевих економічних стратегій, що відповідають принципам хорошого керівництва та в партнерстві з їх бізнес секторами.

У вівторок, 25 квітня, під головуванням Сергія Колотова відбувся конкурсу щодо надання в оренду нежитлового приміщення на вул. Наталії Оржевської,13. Мета використання: роздрібна реалізація лікарських засобів. У конкурсі взяли участь 8 учасників. У результаті переможцем стала ФОП Сидорчук В.А. з міста Новограда-Волинського. Цього ж дня Сергій Юрійович провів нараду з питань можливості заміни земельних ділянок, виділених на 2-му провулку Житомирському.

У середу, 26 квітня, перший заступник міського голови провів нараду щодо підведення підсумків виїзного засідання комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок. Під час якого були опрацьовані протоколи розгляду звернень та скарг громадян по земельних спорах.

Цього ж дня Сергій Колотов взяв участь у 37 засіданні виконавчого комітету міської ради сьомого скликання та в урочистій ході і мітингу-реквіємі, приурочених 31-й річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції.

У четвер, 27 квітня, Сергій Юрійович взяв участь у програмі візиту Міністра соціальної політики України Андрія Реви, який цього дня перебував у місті. Мета візиту: впровадження загальноукраїнського соціального проекту «Прозорий офіс» у місті Новограді-Волинському.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія