Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко впродовж тижня (24-28 квітня 2017 року)

3 Травня 2017, 7:11

У понеділок, 24 квітня, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у щотижневій оперативній нараді з заступниками міського голови та розширеній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, яку у зв’язку з відрядженням міського голови Віктора Весельського провів керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький.

Цього ж дня у заступника міського голови відбулася галузева нарада з начальниками управлінь та відділів міської ради, які відповідають за питання освіти і науки, культури, сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту, молодіжної політики, відповідно до розподілу обов’язків.

Також під головуванням Оксани Василівни у конференц-залі Будинку рад відбулось засідання міської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Під час засідання управління, відділи міської ради та служби міста проінформували про проведену роботу щодо попередження зазначених проблем. За результатами було дано ряд завдань та доручень.

У вівторок, 25 квітня, заступник міського голови провела ряд робочих нарад. Зокрема, нараду з підготовки міських заходів з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, під час якої було обговорено організаційні питання; засідання робочої групи з питань підготовки засідання круглого столу з щодо харчування дітей в навчальних закладах, який вирішено провести 4 травня о 10:00 годині; нараду з питань організації та участі у VІІІ обласній спартакіаді серед збірних команд органів місцевого самоврядування, депутатів та працівників виконавчого комітету міської ради.

У середу, 26 квітня, Оксана Гвозденко взяла участь у 37 засіданні виконавчого комітету міської ради сьомого скликання та в урочистій ході і мітингу-реквіємі, приурочених 31-й річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції. А також провела засідання молодіжної громадської ради м.Новограда-Волинського.

У четвер, 27 квітня, Оксана Василівна взяла участь у програмі візиту Міністра соціальної політики України Андрія Реви, який цього дня перебував у місті. Мета візиту: впровадження загальноукраїнського соціального проекту «Прозорий офіс» у місті Новограді-Волинському.

Цього ж дня під головуванням заступника міського голови відбулось засідання організаційного комітету з питань підготовки заходів до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Під час якої було попередньо погоджено план заходів. Так, 8 травня о 14:00 годині у конференц-залі Молодіжного центру відбудеться круглий стіл «Діалог поколінь». 9 травня о 10:00 години від скверу Слави до меморіального кладовища (вул. Чехова, 7) проходитиме урочиста хода пам’яті представників міської громади із зупинками біля пам’ятних місць для покладання квітів. Біля пам’ятника Скорботної матері відбудеться мітинг-реквієм. А у міському парку культури та відпочинку з 18:00 години гратиме муніципальний духовий оркестр міського Палацу культури ім. Лесі Українки.

У п’ятницю, 28 квітня, Оксана Василівна привітала учасників регіонального конкурсу юних скрипалів та віолончелістів пам’яті Леоніда Варчина. Затим підтримала команду Новоград-Волинської міської ради на VІІІ обласній спартакіаді серед збірних команд органів місцевого самоврядування серед депутатів та працівників виконавчого комітету міської ради.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія