Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови Сергія Юрійовича Колотова впродовж тижня (24 – 30 липня 2017 року)

28 Липня 2017, 2:27

У понеділок, 24 липня, перший заступник міського голови С.Ю. Колотов взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які відбулись під головуванням міського голови В.Л. Весельського. Під час апаратної наради головні розпорядники коштів проінформували, про освоєння коштів за минулий тиждень по кожному рядку, начальники управлінь та відділів доповіли про виконані завдання та доручення, а також обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста. Затим у Сергія Юрійовича відбулася галузева нарада.

У другій половині дня відбулося друге засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання, у роботі якого взяли участь 15 осіб із 16, що входять до складу погоджувальної ради. Під час розгляду проектів рішень, які доповідали секретар міської ради, перший заступник міського голови, заступники міського голови, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради були враховані всі зауваження та пропозиції висловлені у ході засідань постійних комісій.

У вівторок, 25 липня, Сергій Юрійович провів прес-конференцію з представниками місцевих засобів масової інформації щодо обговорення питання створення об’єднаних територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Новоград-Волинського району. Під час якої детально поінформував про процес об’єднання територіальних громад відповідно до вимог чинного законодавства. Доповів про створення робочої групи з питань вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та організаційний комітет з питань підготовки та проведення громадського обговорення пропозиції депутатів міської ради щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад. А також зазначив, що на даний час ведеться інформаційно-роз’яснювальна робота у сільських громадах, які пропонуються до об’єднання.

Затим Сергій Колотов взяв участь у земельних торгах у формі аукціону для продажу права оренди землі.

У середу, 26 липня, міський голова, секретар міської ради, перший заступник міського голови, депутати міської ради разом з головою, депутатами та представниками Наталівської сільської ради обговорили питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Наталівки, Олександрівки Наталівської сільської ради в Новоград-Волинську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Новограді-Волинському.

Цього ж дня Сергій Колотов взяв участь у об’їзді новобудов багатоповерхової житлової забудови міста. За результатами об’їзду було підведено підсумки, що сьогодні в місті активно ведеться житлове будівництво, населення має великий вибір одно-, двух-, трьох- та п’ятикімнатних квартир в різних мікрорайонах міста. В подальшому, з метою розвитку міста та залучення інвесторів, міська влада планує виділяти земельні ділянки під житлову забудову в мікрорайоні «Болгарбуд», на вулиці Маршала Рокосовського.

У четвер, 27 липня, Сергій Юрійович як доповідач взяв участь у пленарному засідання чотирнадцятої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання. Також перший заступник міського голови як голова робочої групи з питань вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад взяв участь у засіданні чотирнадцятої сесії сьомого скликання Майстрівської сільської ради, на якому розглядалась пропозиція щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради в Новоград-Волинську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Новограді-Волинському. Після проведення обговорень депутати Майстрівської сільської ради проголосували одноголосно «за» намір добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради в Новоград-Волинську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Новограді-Волинському.

Протягом тижня перший заступник міського голови разом із начальником управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради – головним архітектором міста Дмитром Гудзем вивчали ескізні пропозиції з метою визначення проектної організації для реалізації проекту створення центру надання соціальних послуг у форматі “Прозорий офіс”.

Впродовж 28, 29 та 30 липня Сергій Колотов братиме участь в урочистих заходах, приурочених 30-й річниці Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія