Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко впродовж тижня (24-30 липня 2017 року)

28 Липня 2017, 2:28

У понеділок, 24 липня, секретар міської ради разом з першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради прийняла участь у оперативній нараді, яку провів міський голова. Затим, Пономаренко О. А. прийняла участь у апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. Під час яких наголосила на проведенні пленарного засідання чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання. У другій половині дня прийняла участь у засіданні другої погоджувальної ради з питань порядку денного дванадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

У вівторок, 25 липня, під головуванням міського голови Весельського В.Л. відбулася робоча нарада щодо організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» у якій прийняла участь секретар міської ради Пономаренко О.А. Потому взяла участь у земельних торгах у формі аукціону для продажу права оренди землі. О 16:00 годині Олена Анатоліївна провела робочу зустріч з жителями вулиць Маршала Рокосовського та Тимошенка у виборчому окрузі №11, який закріплений за нею як за депутатом міської ради. Основне питання, яке розглядалось у ході роботи, щодо можливості оформлення земельних ділянок під господарськими будівлями та гаражами, які розміщені на територіях ОСББ «Зелені» та «Мікрорайон «Олімпійський». Також порушувалися питання щодо вуличного освітлення, поводження з безпритульними тваринами, підтоплення та інші.

У середу, 26 липня, секретар міської ради разом з міським головою, першим заступником міського голови та депутатами міської ради провели зустріч з представниками Наталівської сільської ради та обговорили питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Наталівки, Олександрівки Наталівської сільської ради в Новоград-Волинську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Новограді-Волинському.

У другій половині дня, Олена Анатоліївна прийняла участь під час об’їзду новобудов багатоповерхової житлової забудови у м.Новоград-Волинський

У четвер, 27 липня, під час пленарного засідання чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання секретар міської ради Пономаренко О.А. виступила доповідачем з питань «Про скасування рішення міської ради від 22.06.2017 №330 «Про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 14.06.2017 №459 «Про продаж алкогольних напоїв у торгових об’єктах міста Новограда-Волинського особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування на період проведення АТО», «Про нагородження відзнакою міста Новограда-Волинського орден «Звягель» Іпатенка Л.В., Співака Я.М., Фатенка П.П.». Також поінформувала депутатів міської ради: про результати розгляду звернення депутатів міської ради, прийнятого 23.02.2017р. на пленарному засіданні одинадцятої сесії міської ради, щодо визнання тимчасової окупації території України Російською Федерацією (листи Мінекономрозвитку України, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, прокуратури Донецької області, Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України); про розгляд звернення міського голови Весельського В.Л. до голови депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді України Павелка Артура Володимировича щодо пропозиції про відхилення проекту Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування».

У п’ятницю, 28 липня, Пономаренко О.А. перебувала у відрядженні.

28, 29, 30 липня секретар міської ради Пономаренко Олена Анатоліївна прийматиме участь у заходах з нагоди Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія