Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови Сергія Юрійовича Колотова впродовж тижня (29 травня-04 червня 2017 року)

7 Червня 2017, 19:43

У понеділок, 29 травня, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у щотижневій оперативній нараді та за дорученням міського голови провів розширену апаратну нараду з керівниками і працівниками виконавчих органів міської ради. Також Сергій Юрійович провів галузеву нараду з начальниками управлінь і відділів міської ради, діяльність яких належить до питань, за які він несе відповідальність.

Цього ж дня відбулась робоча поїздка за участю першого заступника міського голови Колотова С.Ю., заступника міського голови Гвозденко О.В., начальника відділу культури міської ради Заєць Л.В., директора краєзнавчого музею міста Жовтюк О.М. на археологічний комплекс городищ літописного міста Возвягля для ознайомлення з роботою археологічної експедиції НАНУ, яку очолює кандидат історичних наук Петраускас А.В.

У вівторок, 30 травня, перший заступник міського голови взяв участь у позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка проходила під головуванням міського голови, голови комісії Віктора Весельського.

У четвер, 1 червня, Сергій Юрійович взяв участь в огляді ходу проведення робіт з капітального ремонту та благоустрою вулиць Шевченка – Івана Мамайчука, від стадіону «Авангард» до міського парку культури та відпочинку. Також було оглянуто загальний стан благоустрою міського парку: вивезення сміття, роботу вбиральні та атракціонів, облаштування клумб та окремих елементів благоустрою.

У п’ятницю, 2 червня, перший заступник міського голови як голова комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом провів її чергове засідання.
Впродовж тижня Сергій Юрійович взяв участь у засіданнях постійних комісій міської ради: з питань містобудування, архітектури та земельних відносин; з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту. В ході засідань було опрацьовано проекти рішень, які пропонуються до розгляду на пленарне засідання тринадцятої міської ради сьомого скликання.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія