Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко впродовж тижня (29 травня-04 червня 2017 року)

7 Червня 2017, 19:43

У понеділок, 29 травня, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у щотижневій оперативній нараді та розширеній апаратній нараді з керівниками і працівниками виконавчих органів міської ради. Також у заступника міського голови відбулася галузева нарада з начальниками управлінь та відділів міської ради, які відповідають за питання освіти і науки, культури, сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту, молодіжної політики, відповідно до розподілу обов’язків.

Цього ж дня відбулась робоча поїздка за участю першого заступника міського голови Колотова С.Ю., заступника міського голови Гвозденко О.В., начальника відділу культури міської ради Заєць Л.В., директора краєзнавчого музею міста Жовтюк О.М. на археологічний комплекс городищ літописного міста Возвягля для ознайомлення з роботою археологічної експедиції НАНУ, яку очолює кандидат історичних наук Петраускас А.В.

У вівторок, 30 травня, під головуванням міського голови Віктора Весельського за участі заступників міського голови Оксани Гвозденко та Віктора Шалухіна відбулась робоча зустріч з головою правління Всеукраїнської громадської організації «Союз споживачів Житомирщини» Павлом Куценком. Організація сприяє в проведенні робіт з технічного регулювання, зокрема щодо сертифікації широкого спектру різноманітних виробів та промислових (харчових) продуктів, товарів, перевірки та розробки технічних умов та змін до них, допомоги щодо маркування продукції, сертифікації систем управління якістю, сертифікації безпечністю харчових продуктів, тощо. Тож, під час зустрічі було обговорено можливості співпраці у відповідних напрямках.

Цього ж дня заступник міського голови провела нараду щодо організації міських заходів до Дня молоді.

У середу, 31 травня, під головуванням Оксани Гвозденко відбулась нарада з питань організації заходів до 500-річчя Реформації.

У четвер, 1 червня, Оксана Василівна взяла участь в огляді ходу проведення робіт з капітального ремонту та благоустрою вулиць Шевченка – Івана Мамайчука, від стадіону «Авангард» до міського парку культури та відпочинку. Також було оглянуто загальний стан благоустрою міського парку: вивезення сміття, роботу вбиральні та атракціонів, облаштування клумб та окремих елементів благоустрою.

Цього ж дня заступник міського голови разом з начальником управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Наталією Борис взяла участь в урочистому відкритті ХХІІ Спартакіади серед працівників ПАТ «Житомиргаз», яка відбулась на стадіоні Авангард.

У п’ятницю, 2 червня, під головуванням Оксани Василівни відбулась нарада щодо перспектив діяльності міського Молодіжного центру, стану розрахунків орендарів та можливого відкриття кінотеатру.

Впродовж тижня заступник міського голови взяла участь у засіданнях постійних комісій міської ради: з питань містобудування, архітектури та земельних відносин; з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту. В ході засідань було опрацьовано проекти рішень, які пропонуються до розгляду на пленарне засідання тринадцятої міської ради сьомого скликання.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія