Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови Сергія Юрійовича Колотова впродовж тижня (3-5 травня 2017 року)

10 Травня 2017, 8:34

 середу, 3 травня, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у щотижневій оперативній нараді та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області, які проходили під головуванням міського голови Віктора Весельського.

Цього ж дня у першого заступника міського голови відбулася галузева нарада з начальниками управлінь та відділів міської ради, які відповідають за питання промислової політики, інвестиційної діяльності, міжнародної технічної допомоги, містобудування, архітектури та земельних відносин, транспорту та зв’язку, згідно з розподілом обов’язків.

Також Сергій Колотов згідно з графіком провів виїзне засідання комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок. Після чого були підведені підсумки. 
У четвер, 4 травня, Сергій Юрійович провів засідання конкурсної комісії з оголошення результатів конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради. У результаті конкурсу Неживову Віру Андріївну визнано такою, що успішно склала іспит та набрала 20 балів. Тож, конкурсною комісією було рекомендовано очільнику міста кандидатуру Неживової В.А. на дану посаду.

Крім того, перший заступник міського голови за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко провів нараду з питань підготовки грантової заявки. 

У п’ятницю, 5 травня, Сергій Колотов, як голова робочої групи з питань вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад провів її засідання. Також участь взяли співголова робочої групи – секретар міської ради Олена Пономаренко, члени робочої групи – заступники міського голови та керуючий справами виконавчого комітету міської ради, начальники управлінь та відділів міської ради, а також відповідних служб міста. Під час якого Сергій Юрійович надав доручення членам робочої групи підготувати розширену інформацію щодо Наталівської, Майстрівської, Суслівської, Новороманівської сільських громад, які пропонуються до об’єднання з м. Новоград-Волинський.

Цього ж дня Сергій Юрійович звернувся до бійців військової частини – польова пошта В 2803, які вирушили для вдосконалення навиків бойової підготовки, набутих у місці постійної дислокації, та проведення батальйонних тактичних навчань на полігон в іншу область.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія