Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко впродовж тижня (3-5 травня 2017 року)

10 Травня 2017, 8:34

У середу, 3 травня, заступник міського голови О.В. Гвозденко взяла участь у щотижневій оперативній нараді під головуванням міського голови В.Л.Весельського із заступниками міського голови та апаратній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради. Цього ж дня у заступника міського голови відбулася галузева нарада з начальниками управлінь та відділів міської ради, які відповідають за питання освіти і науки, культури, сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту, молодіжної політики, відповідно до розподілу обов’язків. У другій половині дня Оксана Василівна здійснила об’їзд пам’ятників міста. А також прийняла участь у засіданні координаційно-методичної ради з питань правової освіти населення.

4 травня, Гвозденко О.В. прийняла участь засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради. Цього ж дня провела засідання круглого столу «Харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах міста. Стан. Проблеми. Шляхи вирішення проблем» з метою прийняття рішення щодо урізноманітнення форм організації харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах міста. У результаті було прийнято рішення до серпня 2017 року вивчити пропозиції щодо можливості надання послуг з організації в загальноосвітніх навчальних закладах приватними підприємцями, що дасть можливість зекономити бюджетні кошти та збільшити асортимент готових страв. Також у четвер під головуванням заступника міського голови відбулася нарада з підготовки та проведення заходів щодо відзначення у місті Дня пам’яті і примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Під час засідання було доопрацьовано план заходів та підготовчу роботу щодо відзначення в місті вищевказаних дат. Відповідно до затвердженого графіку здійснила прийому громадян.

У п’ятницю, 5 травня прийняла участь у засіданні робочої з питань вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.
 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія