Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови Сергія Юрійовича

3 Липня 2017, 23:18

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчого комітету міської ради, у першій половині понеділка, 26 червня, перший заступник міського голови С.Ю. Колотов взяв участь у щотижневих оперативній та розширеній нарадах, які провів міський голова В.Л. Весельський. Затим у Сергія Юрійовича відбулася галузева нарада. У другій половині дня Сергій Колотов разом з секретарем міської ради Оленою Пономаренко провели нараду з питань організації святкової ходи та урочистостей на плацу в/ч В 2731. Потому провів нараду щодо підготовки концептуальної ноти проекту на участь у конкурсі Європейської Комісії щодо покращення енергоефективності. Також того ж дня Сергій Юрійович провів нараду з питань будівництва «Прозорого соціального офісу». Зустрівся з делегацією молоді міста перед поїздкою в м.Рогачів (Республіка Білорусь) у молодіжний табір «Криничка». 

У вівторок, 27 червня, перший заступник міського голови провів сорок перше засідання виконавчого комітету міської ради. У ході засідання було прийнято наступні рішення: про поточне будівництво у місті; перереєстрацію тимчасових торгівельних споруд для провадження підприємницької діяльності; передачу майна комунальної власності територіальної громади міста; про передачу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста; про взяття на соціальний квартирний облік; про квартирні питання; про встановлення тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів; про план роботи виконавчого комітету міської ради на друге півріччя 2017 року.

У середу, 28 червня, взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка та мітингу з нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України. 

У четвер, 29 червня, Сергій Юрійович взяв участь в урочистостях з нагоди повернення особового складу 30-ї окремої механізованої бригади із зони АТО. При цьому особисто забезпечував перевезення воїнів міським автотранспортом з полігону у місто, а потім у зворотному напрямку.

У п’ятницю, 30 червня, у зв’язку з перебуванням міського голови В.Л.Весельського на урочистому заході на честь 25-річчя заснування Асоціації міст України в м.Києві С.Ю. Колотов виконував обов’язки міського голови.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія