Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (26 червня – 2 липня 2017 року)

3 Липня 2017, 23:19

У понеділок, 26 червня, під головуванням міського голови відбулась оперативна та розширена наради з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, участь у яких взяв заступник міського голови Віктор Шалухін. У ході розширеної наради головні розпорядники коштів, начальники відділів виконавчих органів міської ради доповіли про освоєння коштів міського бюджету, хід виконання завдань та доручень, основні наради та заходи на поточний тиждень.

Затим, відповідно до розподілу обов’язків, Віктор Андрійович провів галузеву нараду з підпорядкованими йому структурними підрозділами міської ради.

У другій половині дня заступник міського голови взяв участь у нараді з питань організації урочистої ходи військовослужбовців з нагоди їх повернення із зони АТО.

Також Віктор Шалухін разом із секретарем міської ради О.А. Пономаренко взяв участь у співбесідах з керівниками ОСББ «Мікрорайон «Зелені, ОСББ «Мікрорайон «Олімпійський», ОСББ «Звягель», ОСББ «Світанок», які проходили під головуванням міського голови. Під час зустрічей обговорювали питання організації роботи в ОСББ, зокрема встановлення лічильників води і тепла, ремонтів дахів, тощо. Керівники ОСББ піднімали питання необхідності зрізання аварійних дерев у їх мікрорайонах, асфальтування дворів за співфінансування з міського бюджету, оплати заборгованості за комунальні послуги у квартирах, які Міністерство оборони України закупило для учасників АТО та їх сімей, але ще не передало їх новим власникам, ін. У підсумку міський голова дав ряд протокольних доручень управлінню житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради.

У вівторок, 27 червня, заступник міського голови взяв участь у 41-му засіданні виконавчого комітету міської ради, на розгляд якого було внесено 8 питань. З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

Цього ж дня, Віктор Андрійович разом із міським головою В.Л.Весельський, секретарем міської ради О.А.Пономаренко та начальником управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради О.В. Богданчуком вкотре оглянули хід проведення будівельних робіт на площі Лесі Українки та на так званій «стометрівці» (вул. Шевченка – Мамайчука). Під час обходу міський голова надав ряд зауважень та пропозицій, які будуть враховані у подальшій роботі на даних об’єктах.

У середу, 28 червня, Віктор Шалухін взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка та урочистому мітингу з нагоди державного свята – 21-ї річниці Конституції України.
У четвер, 29 червня, Віктор Андрійович під час урочистої ходи військовослужбовців 30-ї ОМБр з нагоди їх повернення з зони

АТО взяв участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку Небесній сотні та загиблим учасникам АТО, а також до Меморіалу загиблим воїнам АТО. Затим був присутній на урочистій зустрічі особового складу 30-ї ОМБр, яка відбулась на плацу в/ч В 2731.

У другій половині дня заступник міського голови проводив співбесіди з керівниками ОСББ міста.

У п’ятницю, 30 червня, Віктор Андрійович здійснив виїзне обстеження виконання робіт з капітального та поточного ремонту доріг та об’єктів благоустрою міста.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія