Робочі зустрічі та наради першого заступника та заступників міського голови впродовж тижня (10-13 січня 2017 року)

13 Січня 2017, 5:30

Впродовж тижня ряд робочих зустрічей та нарад провели заступники міського голови. Так, у вівторок, 10 січня, під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулась нарада щодо фінансово-господарської діяльності Молодіжного центру, в ході якої було проаналізовано доцільність використання приміщень закладу та підготовлено і направлено листи орендарям щодо заборгованості по орендній платі за  приміщення в Молодіжному центрі. Також Оксана Василівна провела нараду щодо ознайомлення з планами роботи установ культури на 2017 рік, в результаті чого було визначено основні завдання та міські культурні заходи у поточному році.

Цього ж дня заступник міського голови Віктор Шалухін провів нараду з керівниками комунальних підприємств міста. Також мешканці міста мали можливість поспілкуватися на особистому прийомі із заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради Іриною Ящук. Крім того, впродовж тижня Ірина Климівна працювала над фінансово-господарськими документами.

У середу, 11 січня, під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова, відбулось засідання комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок, у ході якого були опрацьовані звернення жителів вулиці Суворова, мікрорайонів «Дружба» та «Лубчиця». Також у цей день виїзну нараду щодо визначення першочергових об’єктів капітального будівництва у 2017 році провів заступник міського голови Віктор Шалухін. А у заступника міського голови Лариси Шутової відбувся прийом громадян.

У четвер, 12 січня перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин. Також Сергій Юрійович провів нараду з питань проведення відкритого рейтингу популярності «Гордість міста», де було обговорено положення про діяльність оргкомітету та порядок підведення підсумків соціально-економічного розвитку міста. Цього ж дня заступники міського голови Оксана Гвозденко та Лариса Шутова здійснили виїзне обстеження приміщення під амбулаторію загальної практики сімейної медицини №8 та бібліотеку на вулиці Лідівський шлях. Наразі розпочато виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію даного приміщення.

Затим за участі міського голови Віктора Весельського, секретаря міської ради Олени Пономаренко, заступника міського голови Оксани Гвозденко, начальника відділу культури Лариси Заєць та голови постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимира Федорчука відбувся об’їзд закладів культури. А заступник міського голови Лариса Шутова провела засідання опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради та нараду з питань заповнення індивідуальної програми реабілітації дітей-інвалідів, за результатами якої з метою більш якісного заповнення даної програми прийнято рішення залучати фахівців департаменту праці та соціального захисту населення міської ради, управління освіти та науки міської ради, відділу з питань охорони здоров’я міської ради та центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Цього ж дня під головуванням заступника міського голови Віктора Шалухіна відбулась нарада з питань реконструкції міського парку культури і відпочинку. Також Віктор Андрійович взяв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності. В ході засідання обговорювались обсяги та плани робіт на 2017 рік, а саме щодо: капітального ремонту вуличного освітлення; капітального та поточного ремонту доріг та тротуарів; ремонту зливової каналізації, поточного та капітального ремонту під’їздів до дворів багатоповерхових будинків; придбання спецтехніки та обладнання для комунальних підприємств; облаштування зон відпочинку; будівництва водопровідних мереж та бюветів; встановлення дитячих та спортивних майданчиків; капітального ремонту світлофорів та турнікетів; капітального ремонту пошкоджених та застарілих залізобетонних опор; капітального ремонту та будівництва зупинок міського транспорту.

У п’ятницю, 13 січня, перший заступник міського голови Сергій Колотов та заступник міського голови Лариса Шутова провели нараду з питань закупівлі ліків для міськрайонного територіального медичного об’єднання.

Крім того, протягом тижня перший заступник та заступники міського голови провели галузеві наради, взяли участь у засіданні виконавчого комітету міської ради та засіданні конкурсної комісії.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія