Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко впродовж тижня (14 – 19 серпня 2017 року)

21 Серпня 2017, 19:06

На запрошення Президента міста Ломжа Маріуша Хшановського, з 14 по 17 серпня 2017 року секретар міської ради Олена Пономаренко на чолі делегації від міста Новограда-Волинського перебувала у Республіці Польща, де взяла участь у офіційних заходах, приурочених відзначенню Дня Польської Армії. Під час  офіційної церемонії зустрічі гостей, Олена Анатоліївна від імені міського голови Віктора Весельського та себе особисто привітала місто-побратим з нагоди свята, зазначивши, що влада міста Новограда-Волинського високо цінує ділові відносини та надає великого значення збереженню і подальшому розвитку взаємного співробітництва. Результатом зустрічі стало підписання угоди про продовження співпраці між Новоград-Волинською міською радою та муніципалітетом Ломжі.

У п’ятницю, 18 серпня, Олена Пономаренко взяла участь у робочій нараді, яка відбулась під головуванням міського голови з відповідальними за питання реалізації проекту створення центру надання соціальних послуг у форматі “Прозорий офіс” у місті Новоград-Волинському керівниками департаменту, управлінь, відділів міської ради та служб міста. Затим – у особистому прийомі громадян, який провів очільника міста.

У другій половині дня секретар міської ради провела засідання комісії щодо розгляду заяв сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів з приводу виплати грошової компенсації.

У суботу, 19 серпня, Олена Анатоліївна опрацьовувала вхідну і вихідну кореспонденцію та документацію.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія