Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко впродовж тижня (17 – 21 липня 2017 року)

24 Липня 2017, 1:05

У понеділок, 17 липня, секретар міської ради О.А.Пономаренко  разом з першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради   прийняла участь у оперативній нараді, яку провів міський голова. Затим, Олена Анатоліївна прийняла участь у апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області.

Під час наради секретар міської ради наголосила, що розпочинаються засідання постійних комісій міської ради, під час яких розглядатимуться питання порядку денного чотирнадцятої сесії міської ради.

У другій половині дня Олена Анатоліївна взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

У вівторок, 18 липня, О.А. Пономаренко взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян.

Затим, секретар міської ради разом з  першим заступником міського голови, головами постійних комісій міської ради та депутатами міської ради разом з головою, депутатами та представниками Суслівської сільської ради обговорили питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Сусли, Івашківка Суслівської сільської ради в Новоград-Волинську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Новограді-Волинському.

У другій половині дня, Олена Анатоліївна взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту.

У середу, 19 липня, секретар міської ради  взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології.

Затим, в актовому залі 31 Гарнізонного будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося урочисте вручення свідоцтв та сертифікатів 25 слухачам регіональних курсів професійного навчання військовослужбовців Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації Хмельницького національного університету за програмою НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців за напрямом підготовки «Дизайн». В урочистій церемонії прийняли участь секретар міської ради О.А. Пономаренко.

У другій половині дня секретар міської ради взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку.

У четвер, 20 липня, Пономаренко Олена Анатоліївна взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності.

У другій половині дня Олена Анатолівна оглянула хід проведення будівельних робіт хірургічного корпусу та полігону твердих відходів з виїздом на місце.

Затим у великій залі Будинку рад відбулись загальноміські громадські слухання питання щодо пропозиції депутатів міської ради про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та села Гульськ Гульської сільської ради.

У п’ятницю, 21 липня, Олена Анатоліївна оглянула вулицю Івана Мамайчука – Шевченка від міського парку культури та відпочинку до входу в стадіон «Авангард», де ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» виконало роботи з капітального ремонту дороги.

Затим, міський голова В.Л. Весельський разом з секретарем міської ради О.А. Пономаренко О.А. провів прийом громадян у громадській приймальні №1 Будинку рад.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія