Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко впродовж тижня (19 – 25 червня 2017 року)

26 Червня 2017, 22:27

У понеділок, 19 червня, секретар міської ради О.А. Пономаренко провела щотижневі оперативну та апаратну наради. Оскільки у першій половині дня міський голова В.Л. Весельський перебував у відрядженні у місті Житомирі, де брав участь у селекторній нараді щодо підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років, яка проходила під головуванням Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. У ході нарад Олена Анатоліївна закцентувала увагу присутніх на основних нарадах та заходах, які заплановані на поточному тижні, а також проаналізувала основні події тижня, що минув та надала ряд доручень, які були оформлені протокольно.

У другій половині дня Олена Пономаренко взяла участь у засіданні другої погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбулась під головування очільника міста. У результаті обговорення більшість питань порядку денного, котрі на постійних комісіях були погоджені без зауважень, було запропоновано розглянути на пленарному засіданні за скороченою процедурою без обговорення. В другу частину проекту порядку денного було включено решту питань, до яких членами погоджувальної ради були подані відповідні зауваження та пропозиції.

У вівторок, 20 червня, секретар міської ради взяла участь у засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: головного спеціаліста управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради. На засіданні, яке відбулось під головуванням голови комісії, першого заступника міського голови С.Ю. Колотова, було розглянуто документи та допущено до участі у конкурс претендента на заміщення вакантної посади, яким було складено письмовий іспит. Цього ж дня, за участі Олени Анатоліївни та заступника міського голови О.В. Гвозденко, очільник міста В.Л. Весельський  провів зустріч з комерційним директором компанії „Транстандарт“ К.Г. Заховавко. У ході зустрічі Кирил Григорович підтвердив наміри щодо будівництва І-ої черги біогазової установки на базі очисних споруд міста Новограда-Волинського спільно з ТОВ „Зорг Біогаз Україна“, незважаючи на ряд проблем, які виникають на державному рівні щодо залучення коштів з Європи. Поряд з тим ТОВ «Зорг Біогаз Україна» акредитована у ЄБРР та спільно з підрозділом компанії „Транстандарт“ розпочали оформлення документів на отримання кредиту на 1,2 МВт. Оформлення документації, яка дозволяє розпочати будівництво біогазового заводу знаходиться на стадії розробки і у найближчий термін буде виготовлений проект ТОВ «Зорг Біогаз Україна».

У четвер, 22 червня, Олена Пономаренко взяла участь у пленарному засіданні тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання. У ході засідання депутатами міської ради прийнято ряд рішень. Зокрема, надано згоду на добровільне об’єднання територіальних громад; встановлено розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, комунальних підприємств, установ та організацій; затверджено нові редакції Статутів дошкільних та позашкільних навчальних закладів; делеговано членів до складу Госпітальної ради Новоград-Волинського госпітального округу. Відповідним рішенням затверджено містобудівну документацію „Детальний план частини території міста Новограда-Волинського на вулиці Маршала Рокосовського під багатоповерхову житлову забудову“. З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“, результати поіменного голосування розміщені у рубриці „Нормативна база – Результати поіменного голосування“.

У п’ятницю, 23 червня, секретар міської ради провела нараду з питань організації святкової ходи військовослужбовців з нагоди повернення із зони АТО. Прийняла участь у другому засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: головного спеціаліста управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради. Затим взяла участь у відкритті пам’ятника на братській могилі жертвам нацизму після реставрації (вул. Волі, 52) та у особистому прийомі громадян, який провів міський голова В.Л. Весельський.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія