Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко впродовж тижня (21 – 24 серпня 2017 року)

28 Серпня 2017, 7:38

У понеділок, 21 серпня, секретар міської ради разом з заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради прийняла участь у оперативній нараді, яку провів міський голова. На початку наради Віктор Леонідович виконав приємну місію, привітавши Олену Анатоліївну з нагоди дня її народження, яке вона відзначала напередодні, та вручивши Почесну грамоту міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, успішне забезпечення діяльності депутатського корпусу міської ради VII-го скликання, активну участь у житті територіальної громади міста та з нагоди дня народження і 760-річчя від першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський.

Затим, Пономаренко О. А. взяла участь у апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. Під час наради секретар міської поділилася враженнями від відрядження до Республіки Польща, де на запрошення Президента міста Ломжа Маріуша Хшановскі з 14 по 16 серпня на чолі делегації від міста Новограда-Волинського брала участь у офіційних заходах, приурочених відзначенню Дня Польської Армії. Результатом зустрічі стало підписання угоди про продовження співпраці між Новоград-Волинською міською радою та муніципалітетом Ломжі. Олена Анатоліївна зазначила, що під час поїздки делегація отримала багато корисної та цікавої інформації, здобула новий досвід, який необхідно впроваджувати для розвитку громади.

За результатами нарад міський голова дав ряд протокольних доручень.

У вівторок, 22 серпня, Олена Анатоліївна взяла участь у спільній нараді з заступником директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Забродським Г.О. з питань використання альтернативних та відновлювальних видів енергії в рамках Програми стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження а 2015-2018 роки.

Після чого, секретар міської ради взяла участь у огляді двох котелень міста, які працюють на альтернативних видах палива.
У середу, 23 серпня, секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко взяла участь в урочистому дійстві – церемонії підняття Державного Прапора України, так як, 23 серпня – данина поваги до символу держави, що пройшов довгий, іноді героїчний, іноді трагічний шлях, під яким наш народ утвердив мрію про державність, соборність і самостійність.

Після чого, Олена Анатоліївна взяла участь у заході з нагоди увічнення пам’яті загиблих героїв – учасників АТО та відкритті сьомої стели, на якій викарбовано 14 імен воїнів Новоград-Волинського військового гарнізону, які віддали  свої життя, захищаючи Батьківщину на східних рубежах країни.

Цього ж дня, О.А. Пономаренко взяла участь у урочистостях та привітала керівника та колектив водоканалу з нагоди 80-ї річниці від дня створення комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

У другій половині дня, секретар міської ради привітала головного лікаря комунального закладу „Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського“ Інну Вошко з чудовим ювілеєм.

Після чого, Олена Анатоліївна провела робочу зустріч з депутатами міської ради від Політичної партії «Українське Об’єднання патріотів-Укроп».

У четвер, 24 серпня, у День Незалежності України, міська влада та громада міста Новограда-Волинського біля центральної дитячої бібліотеки вшанували пам’ять видатної українки Олени Пчілки, яка подарувала світові, окрім власних чудових творів, нашу національну гордість – Лесю Українку. Під час заходу міський голова Віктор Весельський та радник міського голови, голова Новоград-Волинського осередку Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім. Романа Шухевича (Тараса Чупринки) Віктор Бусленко відкрили інформаційну дошку великій українці, яку встановлено на фасаді бібліотеки.

Після чого, Олена Анатоліївна оглянула презентації промислових підприємств міста, а також галузей освіти, охорони здоров’я, культури та соціальної сфери.

У другій половині дня, секретар міської ради стала Почесним гостем  на Кубку міста зі стронгмену «ZVYAGEL STRONGMEN CUP».

Цього ж дня, секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко разом з громадою та гостями міста була присутня на урочистому вітанні міського голови Віктора Весельського з нагоди 26-річчя Незалежності України та 760-річчя  першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський, а також на святковому концерті  «З днем народження, Держава, зі святом, рідний Новоград!» за участю заслуженого артиста України Володимира Коваленка, найкращих аматорських колективів та аматорів художнього мистецтва міста.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія