Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко впродовж тижня (21 – 24 серпня 2017 року)

28 Серпня 2017, 7:39

Протягом тижня заступник міського голови О.В. Гвозденко провела ряд робочих зустрічей та нарад, а також взяла участь у заходах відповідно до тижневого плану виконавчих органів міської ради. До того ж, продовжувала виконувати обов’язки заступника міського голови Л.В. Шутової, яка з 7 серпня перебуває у щорічній основній відпустці.

Тож, у понеділок, 21 серпня, Оксана Василівна взяла участь у оперативній нараді з секретарем міської ради, заступником міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та у апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. Під час нарад, які проходили під керівництвом міського голови В.Л. Весельського, обговорювались актуальні питання щодо життєзабезпечення міста протягом поточного тижня та підведення підсумків роботи за минулий тиждень. Заступник міського голови акцентувала увагу присутніх на заходах, які відбудуться у місті 23 та 24 серпня.

Затим, Оксана Василівна провела нараду з питань організації святкування 760-річчя від першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський.

У вівторок, 22 серпня, заступник міського голови провела нараду з питань проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора, 26-річниці незалежності України та 760-річниці  від першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський.

Після чого, Оксана Василівна взяла участь у спільній нараді з заступником директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Забродським Г.О. з питань використання альтернативних та відновлювальних видів енергії в рамках Програми стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження  на 2015-2018 роки.

У другій половині дня О.В. Гвозденко провела нараду щодо  забезпечення правопорядку під час проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора, 26-річниці незалежності України та 760-річниці  від першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський.

Цього ж дня, Оксана Василівна взяла участь у нараді з питань облаштування виборчих дільниць та провела колегію управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, на якій розглядалось основне питання «Про підсумки підготовки закладів освіти міста до нового 2017-2018 навчального року». Під час колегії Оксана Василівна відмітила відповідальну та якісну підготовку навчальних закладів міста до нового навчального року.

У середу, 23 серпня, заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко взяла участь в урочистому дійстві – церемонії підняття Державного Прапора України, так як, 23 серпня – данина поваги до символу держави, що пройшов довгий, іноді героїчний, іноді трагічний шлях, під яким наш народ утвердив мрію про державність, соборність і самостійність.

Після чого, Оксана Василівна взяла участь у заході з нагоди увічнення пам’яті загиблих героїв – учасників АТО та відкритті сьомої стели, на якій викарбовано 14 імен воїнів Новоград-Волинського військового гарнізону, які віддали  свої життя, захищаючи Батьківщину на східних рубежах країни.

Цього ж дня, О.В. Гвозденко взяла участь в урочистостях з нагоди 80-ї річниці від дня створення комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

У другій половині дня, заступник міського голови привітала головного лікаря комунального закладу „Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського“ Інну Вошко з чудовим ювілеєм.

Після чого, Оксана Василівна взяла участь у робочій зустрічі секретаря міської ради з депутатами міської ради від Політичної партії «Українське Об’єднання патріотів-Укроп».

У четвер, 24 серпня, у День Незалежності України, міська влада та громада міста Новограда-Волинського біля центральної дитячої бібліотеки вшанували пам’ять видатної українки Олени Пчілки, яка подарувала світові, окрім власних чудових творів, нашу національну гордість – Лесю Українку. Під час заходу міський голова Віктор Весельський та радник міського голови, голова Новоград-Волинського осередку Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім. Романа Шухевича (Тараса Чупринки) Віктор Бусленко відкрили інформаційну дошку великій українці, яку встановлено на фасаді бібліотеки.

Після чого, Оксана Василівна оглянула презентації промислових підприємств міста, а також галузей освіти, охорони здоров’я, культури та соціальної сфери.

У другій половині дня, заступник міського голови стала Почесним гостем  на Кубку міста зі стронгмену «ZVYAGEL STRONGMEN CUP».

Цього ж дня, заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко разом з громадою та гостями міста була присутня на урочистому вітанні міського голови Віктора Весельського з нагоди 26-річчя Незалежності України та 760-річчя  першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський, а також на святковому концерті  «З днем народження, Держава, зі святом, рідний Новоград!» за участю заслуженого артиста України Володимира Коваленка, найкращих аматорських колективів та аматорів художнього мистецтва міста.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія