Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко впродовж тижня (26 червня – 2 липня 2017 року)

3 Липня 2017, 23:18

У понеділок, 26 червня, секретар міської ради О.А.Пономаренко прийняла участь у щотижневій оперативній та розширеній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради під головуванням міського голови В.Л.Весельського. У ході нарад Олена Анатоліївна поінформувала присутніх про основні заходи, які заплановані на поточному тижні. У другій половині дня провела нараду щодо організації урочистої ходи військовослужбовців з нагоди повернення із зони АТО. Під час якої було остаточно затверджено формат проведення урочистостей на плацу в/ч В 2731 та ін.. Того ж дня прийняла участь у співбесідах міського голови з керівниками ОСББ. 

У вівторок, 27 червня, секретар міської ради взяла участь у сорок першому засіданні виконавчого комітету міської ради. У ході якого було прийнято 8 рішень. Також Олена Анатоліївна разом з очільником міста зустрілися із медалістами загальноосвітніх навчальних закладів. Цього року в місті із золотими медалями закінчили школу 12 випускників і 10 випускників отримали срібні медалі. О 13:30 була присутня на робочій зустрічі з представниками ПАТ «Пріоком», які презентували програмне забезпечення у межах пілотного проекту. Також того дня Пономаренко О.А та міський голова Весельський В.Л. здійснили об’їзд та оглянули хід проведення будівельних робіт на площі Лесі Українки та на вул. Шевченка – Мамайчука. 

У середу, 28 червня Олена Анатоліївна прийняла участь у мітингу та привітала усіх присутніх з великим державним святом – Днем Конституції України. Зазначивши, що двадцять один рік відділяє від нелегких, надзвичайно відповідальних подій для українського народу, що золотими літерами вписані в історію нашої держави – прийняття Конституції. Від імені депутатського корпусу та себе особисто побажала творчого натхнення, добробуту, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

У четвер, 29 червня, Олена Пономаренко взяла участь в урочистостях з нагоди повернення особового складу 30-ї окремої механізованої бригади із зони АТО. А саме у покладанні квітів до пам’ятних знаків, а також в урочистостях на плацу в/ч В 2731.

У п’ятницю, 30 червня, секретар міської ради Пономаренко О.А. разом з міським головою Весельським В.Л. приймала участь в урочистому заході на честь 25-річчя Асоціації міст України в м.Києві.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія