Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Л.В. Шутової впродовж тижня (13 – 15 вересня 2017 року)

18 Вересня 2017, 14:47

Згідно з розподілом посадових обов’язків, насиченим на важливі події та робочі заходи видався перший робочий день, після закінчення щорічної відпустки, заступника міського голови Л.В. Шутової.

Так, 13 вересня Лариса Валентинівна взяла участь у 44 засіданні виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, яке проходило під головуванням міського голови В.Л. Весельського. Під час засідання членами виконкому міськради було прийнято 18 рішень, зокрема: «Про затвердження мережі та кількісних показників загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів міста на 2017-2018 навчальний рік», «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення», «Про затвердження коефіцієнтів нормативної витрати теплової енергії на опалення місць загального користування в багатоквартирних житлових будинках міста Новограда-Волинського, обладнаних лічильниками обліку теплової енергії» та інші. Чергове засідання виконавчого комітету міської ради, згідно Регламенту роботи виконавчих органів та виконавчого комітету міської ради, а також плану роботи виконавчого комітету міської ради на друге півріччя 2017 року, планується провести 11 жовтня.

Затим заступник міського голови взяла участь у робочій нараді, яку провела секретар міської ради О.А. Пономаренко з керівниками структурних підрозділів міської ради щодо розгляду внесених під час засідань постійних комісій міської ради пропозицій, зауважень та доповнень до порядку денного 16-ї сесії міської ради сьомого скликання.

Цього ж дня Лариса Валентинівна обговорила питання співпраці із спеціалістами компанії Mindray, яка є одним із головних міжнародних постачальників медичного обладнання. Зустріч з представниками компанії відбулась у міськрай ТМО, куди експерти приїхали з метою перевірки якості функціонування гематологічного аналізатору крові їх виробництва. Іноземці були вражені професійною роботою фахівців міськрай ТМО на зазначеному обладнанні та провели презентацію своєї діяльності, зазначивши, що головний офіс компанії розташований в м. Шеньчжень (Китай), а добре організована мережа відділів досліджень і розробок, маркетингу та сервісних центрів включає дочірні підприємства і філії в 32 країнах Північної і Латинської Америки, Європи, Африки та Азіатсько-тихоокеанського регіону, а також 31 філія в Китаї. Наразі штат компанії налічує майже 7 600 співробітників. Сьогодні товари і послуги Mindray представлені в медичних установах понад 190 країн і регіонів. У Китаї медичним обладнанням компанії Mindray оснащені майже 110 000 медичних установ і 99% лікарень третього рівня класу А.

Отож, під час спілкування заступник міського голови звернулась до представників провідної міжнародної компанії з проханням сприяти у залученні інвестора для подальшого будівництва хірургічного корпусу, також було розглянуто можливість у перспективі, після закінчення будівництва стратегічного для міста об’єкту, його оснащення передовим медичним обладнанням зазначеної компанії. Спеціалісти зазначили, що готові до співпраці та запевнили, що у разі виникнення проблем з експлуатації обладнання їх виробництва, готові безкоштовно їх усувати.

Також, у середу, Лариса Шутова провела нараду щодо проведення урочистостей з нагоди Дня фармацевтичного працівника, під час якої було обговорено всі організаційні питання свята.

14 вересня у Лариси Шутової відбулась робоча нарада щодо впровадження проекту Smart city «Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі міста Новоград-Волинського», який перебуває на стадії завершення.

15 вересня Лариса Валентинівна провела галузеву нараду щодо питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради.

А також, у другій половині дня, привітала працівників фармацевтичної галузі з нагоди професійного свята під час урочистостей, які відбулись у великій залі Будинку рад. У ході заходу найкращих, тих, хто віддано служить цій благородній справі, було нагороджено Почесними грамотами Новоград-Волинської міської ради та Подяками міського голови. Також керівникам аптечних закладів, фармацевтичних підприємств міста та ветеранам галузі, було вручено привітальні листи.

Крім того, протягом робочого тижня до заступника міського голови звернулось 6 новоград-волинців з метою вирішення проблемних питань, що стосуються галузі охорони здоров’я.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія