Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової впродовж тижня (06 – 08 червня 2017 року)

12 Червня 2017, 20:39

У вівторок, 6 червня, заступник міського голови Лариса Шутова взяла участь у щотижневій оперативній нараді із секретарем міської ради, першим заступником та заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, заступником керуючого справами виконавчого комітету міської ради, начальником організаційного відділу та начальником відділу кадрів міської ради, а також розширеній апаратній нараді з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради. Наради пройшли під головуванням міського голови В.Л. Весельського.  У ході наради головні розпорядники коштів, начальники управлінь та відділів виконавчих органів міської ради доповіли про хід виконання завдань та доручень, основні наради та заходи на поточний тиждень. 

У другій половині дня заступник міського голови провела щотижневу галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради та нараду з керівниками медичних та аптечних закладів.

У середу, 7 червня, заступник міського голови здійснила об’їзд приватних стоматологічних установ.

У другій половині дня у конференц-залі Будинку рад відбулась прес-конференція міського голови В.Л. Весельського для представників засобів масової інформації. Участь у прес-конференції взяли секретар міської ради О.А. Пономаренко, перший заступник міського голови С.Ю. Колотов, заступники міського голови О.В. Гвозденко, В.А. Шалухін, Л.В. Шутова, заступник міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук, заступник керуючого справами виконавчого комітету міської ради – начальник організаційного відділу міської ради Н.В. Марчук, депутати міської ради, головні розпорядники коштів міського бюджету. Міський голова В.Л. Весельський поінформував про підсумки роботи міської влади за 5 місяців поточного року. Загалом, було розглянуто напрацювання у фінансовій, соціальній, економічній, транспортній, земельній, освітній сферах, а також щодо житлово-комунального господарства, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, культури, охорони здоров’я. 

А також цього ж дня Лариса Валентинівна провела засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та трудових відносин та засідання комісії з питань надання соціальних допомог і витрат.

У четвер, 8 червня, Шутова Л.В. провела засідання робочої групи з питань продовження будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО.

У другій половині дня у конференц-залі Будинку рад під головуванням міського голови В.Л. Весельського відбулося засідання першої погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання. За участі секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради, керівники виконавчих органів міської ради.

У п’ятницю, 9 червня, незважаючи на те, що Лариса Валентинівна перебуває у відпустці, провела засідання робочої групи з питань Новоград-Волинського госпітального округу, у ході якої було розглянуто організаційні питання з проведення розширеної наради щодо створення Госпітальної ради Новоград-Волинського госпітального округу, яка відбудеться 13 червня у великій залі Будинку рад.

А також цього ж дня міський голова В.Л. Весельський та заступник міського голови Л.В. Шутова взяли участь у прийнятті матеріальних цінностей зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області, що знаходяться на балансі Житомирського обласного перинатального центру, на баланс Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання. Матеріальні цінності, а саме: медичні столи та бинти, доставив у місто та передав головному лікарю міськрай ТМО Борису Василю Миколайовичу – головний лікар Житомирського обласного перинатального центру  Вайсберг Юрій Рувімович.

Впродовж тижня заступник міського голови Шутова Л.В. проводила оперативні наради по будівництву хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія