Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової впродовж тижня (10-14 липня 2017 року)

18 Липня 2017, 0:43

У понеділок, 10 липня, заступник міського голови Л.В. Шутова прийняла участь у щотижневій оперативній та апаратній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради під головуванням міського голови В.Л.Весельського, під час яких поінформувала про заходи та наради, які відбудуться протягом робочого тижня. Потому заступник міського голови провела галузеву нараду з начальниками управлінь і відділів міської ради, діяльність яких належить до питань, за які несе відповідальність. Прийняла участь у засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантних посад головного спеціаліста та провідного спеціаліста-архіваріуса відділу прийому громадян департаменту праці та соціального захисту населення міської ради.

Цього ж дня провела засідання комісії з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності населення. У ході якої присутні члени комісії поінформували про перевірку підприємств комунальної власності щодо дотримання ними вимог з охорони праці; про проведену роботу за I півріччя поточного року з профілактики та запобігання надзвичайних ситуацій у місті; про стан безпеки дорожнього руху в місті; про результати здійснення санітарного нагляду за станом зберігання та реалізації продуктів харчування на продовольчих ринках міста; про нещасні випадки на виробництві протягом першого півріччя поточного року. Наприкінці зустрічі Лариса Шутова наголосила, що відповідно до Положення про роботу комісії з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності населення засідання комісії будуть проводитись щоквартально.

У вівторок, 11 липня, під головуванням заступника міського голови відбулась оперативна нарада по будівництву хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО. У другій половині дня прийняла участь у нараді щодо розподілу коштів міського бюджету за результатами першого півріччя 2017 року.

У середу, 12 липня, Лариса Валентинівна взяла участь у черговому засіданні виконавчого комітету міської ради. Потому під час представлення міським головою колективу новопризначену завідувачку КП “Новоград-Волинська міськрайонна аптека №217” особисто привітала Анну Андріївну Ганношину з призначенням на посаду. У другій половині дня під головуванням міського голови відбулася нарада щодо продовження будівництва хірургічного корпусу міськрайТМО, за організацію та проведення якої відповідала Лариса Валентинівна. У ході якої обговорювалося питання щодо проведення будівельних робіт та освоєння бюджетних коштів на даному об’єкті.

У четвер, 13 липня заступник міського голови разом з очільником міста та заступником головного лікаря з медичної частини здійснила обхід об’єктів галузі охорони здоров’я міста, на яких виконуються будівельні та ремонтні роботи. Крім того, оглянули лікувальний корпус де проводиться капітальний ремонт підлоги на другому та четвертому поверхах, а також палати та інші приміщення неврологічного, дитячого, кардіологічного, терапевтичного, реанімаційного відділень даного корпусу. У другій половині дня прийняла участь у засіданні погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання

У п’ятницю, 14 липня Лариса Валентинівна Шутова оглянула завершення капітального ремонту дороги на вул.Рокоссовського де комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Шляхрембуд» виконало роботи з капітального ремонту дороги.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія