Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук впродовж тижня (10 – 14 липня 2017 року)

18 Липня 2017, 0:44

Згідно з тижневим планом роботи виконавчого комітету міської ради, у перший робочий день тижня, понеділок, 10 липня, І.К. Ящук прийняла участь у оперативній нараді з першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. Під час нарад заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К.Ящук поінформувала про виконання бюджету міста за січень-червень 2017 року.

Крім того, Ірина Климівна відповідно до розподілу обов’язків провела галузеву нараду з підпорядкованими їй структурними підрозділами міської ради.

У другій половині дня Ірина Климівна взяла участь у засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантних посад головного спеціаліста та провідного спеціаліста-архіваріуса відділу прийому громадян департаменту праці та соціального захисту населення міської ради.

У вівторок, 11 липня, І.К. Ящук взяла участь у огляді ходу реалізації проектів з комплексної термомодернізації багатоквартирних житлових будинків у місті Новограді-Волинському, реалізація яких відбувається на умовах співфінансування у рамках співпраці з спільним Проектом Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».

У другій половині дня, міський голова В.Л. Весельський провів нараду щодо розподілу коштів міського бюджету за результатами першого півріччя 2017 року. Участь у обговорені взяли секретар міської ради, перший заступник міського голови, заступники міського голови, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, заступник начальника фінансового управління – начальник відділу доходів фінансового управління міської ради, голови постійних комісій міської ради. У ході робочої наради заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук поінформувала про результати виконання міського бюджету за перше півріччя 2017 року та прогнозні показники за поточний рік. Під час обговорення було детально опрацьовано розданий інформаційний матеріал та надано ряд протокольних доручень. Зокрема, заступникам міського голови опрацювані озвучені пропозиції голів постійних комісій міської ради до першого засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 13 липня 2017 року.

У середу, 12 липня, Ірина Климівна взяла участь у 42 засіданні виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. Після засідання міський голова Віктор Весельський провів виїзну нараду щодо продовження будівництва полігону твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка. В нараді взяла участь заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук.

У четвер, 13 липня, Ящук Ірина Климівна взяла участь у першому засіданні погоджувальної ради з питань порядку денного чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 27 липня у приміщенні великої зали Будинку рад.

У п’ятницю, 14 липня, Ірина Климівна взяла участь у засіданні конкурсної комісії щодо підведення підсумків конкурсу на заміщення вакантних посад головного спеціаліста та провідного спеціаліста-архіваріуса відділу прийому громадян департаменту праці та соціального захисту населення міської ради, а також у засіданні робочої групи з питань вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.

У другій половині дня, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради взяла участь у огляді вулиці Маршала Рокоссовського, де комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Шляхрембуд» виконало роботи з капітального ремонту дороги.

Крім того, протягом тижня заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ящук І.К. здійснювала підготовку на підпис міському голові розпоряджень про виділення коштів з міського бюджету та фінансово-господарських документів.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія